Festivaliai

Remigijus Šimašius pakvietė užsieniečius atvykti į 12-ąjį „Baltic Pride“ festivalį (video)

Vilniaus meras Remigijus Šimašius trumpa vaizdo žinute kreipėsi į LGBTIQ žmones ir jų draugus kartu švęsti įvairovę ir atvykti į Vilnių birželio 1–5 dienomis, kur vyks 12-asis „Baltic Pride“ festivalis.

Šia žinute džiaugiasi „Baltic Pride“ organizatoriai. Pranešime sakoma, jog tai svarbus ir svetingas miesto žingsnis, kuriuo siekiama kokybiškai gerinti viešąjį diskursą LGBTIQ klausimais tiek socialinėje, tiek teisinėje sferose, pasitelkiant socialines kampanijas, viešus renginius ir bendruomenines iniciatyvas.

„Eitynės už lygybę yra tiek šventė, kas mes esame, ir tiek protestas, reikalaujantis lygybės LGBTIQ bendruomenės nariams. LGL yra 2022-ųjų eitynių, kurios vyks centriniame Gedimino prospekte birželio 4 d., šeimininkė. Mūsų tikslas – įtraukti 10.000 dalyvių“, – pranešime spaudai pažymėjo LGL vykdomasis direktorius Vladimiras Simonko.

 

„Neseniai galėjome matyti kai kurias neapykantos apraiškas visame mieste, kai prieš LGBTIQ nusiteikusios grupės niokoja vaivorykštės ženklus. Neapykanta ir diskriminacija Lietuvos sostinėje negali nugalėti, o meilė, pagarba ir priėmimas – gali. Taigi kviečiu visus atvykti kartu su  savo močiute ir draugais į eiseną ir didįjį finalinį koncertą prie Baltojo tilto“, – pridūrė jis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
65 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Back to top button