MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Festivaliai

„Panoramoje” vyks Austrių festivalis

Jau ketvirtą kartą Lietuvoje rengiamame Austrių festivalyje. Šiais metais festivalio sostinė paskelbta PLC „Panorama. Lapkričio 22 – 25 d. čia įsikūrusių restoranų šefai siūlys paragauti netikėčiausių austrių derinių  bei patiekalų su jomis.

Nuo penktadienio iki sekmadienio austrių valgytojų Mekoje įsikurs ir didžiausias austrių turgelis, kuriame darbuosis puikūs geldelių gliaudymo specialistai, kurie maloniai atidarys jūsų norimas austres, patars su kokiu pagardu jas skanauti ir įpils taurę putojančio vyno ar šampano.

Kuo ypatingos įvairios austrių rūšys, su kokiais pagardais ir gėrimais jas derinti, kokie austrių privalumai sveikatai? Sužinokite viską apie šias jūros gėrybes iš geriausių šalies ekspertų lūpų! Paragaukite skirtingų austrių rūšių ir išmokite profesionaliai gliaudyti geldeles.

Jūsų lauks net keturių rūšių austrės (Speciales Cadoret, Perles Noires, Tia Maraa ir Speciales Daniel Sorlut), įvairiausi pagardai ir šampanas.

Šių metų Austrių festivalio sostinėje PLC „Panorama” planuojama gausybė renginių, tarp jų: didžiausias austrių turgelis, kuriame kaukšės įvairiarūšės austrės; jūra dvelkiantys vakarai austrių mokymuose kartu su Lietuvos austrių gliaudymo čempionu ir šefu Tadu Gailiūnu.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Urbanistinis festivalis „Loftas Fest” rugsėjį vėl drebins Vilnių

Evaldas Činga

Senoji muzika skambės ir Vilniaus geležinkelio stotyje, ir Valdovų rūmuose

Donatas Andrijauskas

„Open House Vilnius“ pristatė šių metų lankytinus objektus

Donatas Andrijauskas

Liepkalnyje vyks žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalį vykis Vilniaus Alaus Festivalis

Donatas Andrijauskas

Į Vilnių po pertraukos sugrįžta Lotynų Amerikos kultūros festivalis „In Latino“

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika