Festivaliai

„Mažųjų aludarių diena“ atkeliauja ir į Tymo turgų

Rugpjūčio 20 dieną Tymo turguje, pirmą kartą bus rengiama mažųjų Lietuvos aludarių ir maisto mugė. Jos metu lankytojai galės mėgautis mažųjų aludarių gėrimais, šviežiai paruoštu maistu iš vagonėlių, o gerai nuotaikai palaikyti beveik visą dieną linksmins įvairaus žanro muzikos atlikėjai.

Mugės organizatoriai UAB„Festivus“ tikina, jog šis renginys – tai galimybė palaikyti šeimos verslų pagrindu veikiančius bravorus. „Mažiesiems aludariams visuomet yra sunkiau išeiti į didžiąją rinką, konkuruoti su „gigantais“. Kadangi organizuojame muges ir didelį dėmesį skiriame nedideliems lietuviškos produkcijos kūrėjams, šiemet su komanda nusprendėme surengti mugę, kurioje būtent aludariai galėtų sužibėti ir supažindinti miesto gyventojus ir svečius su savo gaminama produkcija“.

Mažųjų alaus daryklų gėrimai yra kuriami siekiant kokybės, o ne kiekybės, tad visa produkcija yra gaminama tik iš natūralių medžiagų, kruopščiai atrenkant viską, kas naudojama gamybos procese.

 

„Ištroškusius atgaivinsime, išalkusius pamaitinsime, pavargusius pasodinsime ir dar galvelę paglostysime“, – štai tokiu šūkiu aplankyti artėjančią mugę vilioja jos organizatoriai. Ir ne veltui. Ištroškusius atgaivinti čia pasirengęs ir ketvirtį amžiaus gyvuojantis, Joniškėlyje gimęs bravoras „Joalda“. Savo gamybos tradicijas perduodantis iš kartos į kartą. O kartu su juo ir kiti mažieji Lietuvos aludariai susiburs rugpjūčio 20 dieną į Tymo turgų.

Į „Mažųjų aludarių dienos“ mugę kviečiami ir išalkę, jų čia lauks patys įvairiausi patiekalai. Ant žarijų keptų patiekalų mėgėjai liks nudžiuginti, nes  mugėje bus ruošiami tradiciniai griliaus patiekalai. Gomurį palepinti galės lankytojai su meksikietiška ir azijietiška virtuve. Nuo saldaus iki sūraus, nuo aštraus iki – o o kas čia?

Nuobodu tikrai nebus!

Į Tymo turgų statines ridens ir žarijas kaitins jau nuo ankstaus ryto . Mugė startuos 12 val ryte. Todėl šeštadienį nieko nelaukiant kviečiame dieną praleisti su skaniu maistu ir gaivinančiais gėrimais.

 

Nuo 15 val. prasidės gyvo garso koncertas, kurio pradžią pažymės charizmatiškas vyrukas – Kastisvai. Negirdėta? Ateikite ir išgirsite. Kastytis jau daugiau nei 10 metų groja Kauno baruose ir restoranuose. Jums atliks žinomų dainų „coverius“ ir pristatys savo pirmojo albumo dainas. Toliau tęsime su koncertą su  Ibrahim iš Sirijos, jo muzika pavergs visus romantikus.

Apšilę kojas leisimės linksmintis su jau gerai žinomasi ir Vilniuje grojančiais didžėjais: Matas ir Deividas, Ya Note’n Paulius, Šarūnė. Jei dar nesusipažinai, jų nuorodas rasi renginio aprašyme, „facebook“, nuoroda straipsnio apačioje. Ir taip linksminsimės iki pat 22 val.

„Mažaųjų aludarių diena“  rugpjūčio 20 dieną vyks Tymo turguje. Lankytojai kviečiami užsukti nuo 12 iki 22 val. Čia pat lankytojams bus įrengta poilsio erdvė, o kad nenuspėjamos oro sąlygos nesutrukdytų mėgautis gardžiu maistu ir gėrimais, nuo saulės spindulių ar lietaus apsaugos virš stalų ir sėdmaišių esantys skėčiai.

 
  • MUGĖS DATA IR DARBO LAIKAS
  • Rugpjūčio 20 diena, nuo 12 iki 22 val.
  • Vilnius, Tymo turgus.
  • Sekite naujienas: čia

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Festivus.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button