MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Festivaliai

„Loftas Fest“ pristato grupę „Shame“ – roko muzikantus, nenorinčius būti dievais

Industriniame Naujamiesčio rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ rudenį pasitiks kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest’19“. Renginio organizatoriai jau paskelbė penktadienio atlikėjus „Modeselektor“, dabar pristato šeštadienio žvaigždes – alternatyvaus roko grupę iš D. Britanijos – „Shame“.

Rugsėjo 13-14d., festivalis nukels į dvi neužmirštamas paras, kur įvairaus spektro muzikantai, tame tarpe ir nenugludintas perlas iš D. Britanijos.

Jungtinė Karalystė visuomet garsėjo labiausiai provokuojančiomis roko grupėmis, kurios nebijodavo garsiai pasijuokti iš politikos, pašiepti visuomenę ir šokiruoti muzikos sceną. Praėjusiais metais post-punk scenoje sužibėjo ir pikčiausios grupės titulą užsitarnavo grupė „Shame“.

Grupę sudaro penki jauni vaikinai iš pietų Londono, kuriantys dainas politinėmis temomis, demoralizuojantys iškrypėlius ir kalbantys apie savo vidines problemas.

Kalbant apie roko sceną mintyse įsižiebia svaigalų, sekso ir rokenrolo apibrėžimas, tačiau „Shame“ atmeta šią jiems klijuojamą etiketę ir teigia, kad niekuomet nesistengs tapti roko muzikos dievais.

„Manau, kad odinę striukę dėvinčio, apsvaigusio, širdžių ėdiko roko muzikanto įvaizdis turi išnykti“, – „The Guardian“ portalui pasakoja grupės lyderis Charlie Steen. Provokuojančios grupės muzikantai mano, kad toks gyvenimo būdas nedera su jų asmenybėmis.

2018 metais „Shame“ išleido muzikos kritikų išgirtą „Songs of Praise“ albumą, kuris užsitarnavo vietą tarp geriausių išleistų albumų tais metais.

Singlas „One Rizla“ yra pati pirma grupės sukurta daina drauge. Muzikantai teigia, kad dainoje kalbama apie susitaikymą su savo vidinėmis silpnybėmis ir pavertimą jas savo privalumais. „Daina yra tikra, nepagražinta ir neįvilkta į patrauklų popieriuką. Tokio nuoširdumo pasigendame populiariuose muzikos žanrų dainų tekstuose“, – dalijasi „Shame“.

Visi neabejingi nuoširdžiai muzikai ir išsiilgę tikro britiško roko, grupę „Shame“ galės išvysti muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“, rugsėjo 14 dieną.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pirmosios festivalio „Midsummer Vilnius’19” naujienos ir išankstiniai bilietai

Evaldas Činga

„Mados infekcija“ ateina – metas blizginti batus

Donatas Andrijauskas

Į sostinę su vasara ateis trečiasis Tilto namų festivalis

Evaldas Činga

„Naujasis Baltijos šokis ’19“: 5 miestai, 20 spektaklių ir svečiai iš Žaliojo Kyšulio

Donatas Andrijauskas

Ar į Vilniaus viešąsias erdves grįžo alkoholio reklama?

Evaldas Činga

Jubiliejinis Kristupo vasaros festivalis pažers saują „razinų“

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika