Rugpjūčio 10 d. Lentvario ežero pakrantėje vyks roko ir alternatyviosios muzikos festivalis „Dvarokas“. Jo metu pasirodys 11 grupių ir atlikėjų. Festivalio organizatoriai teigia, kad šis reginys nepaliks abejingų net ir išrankiausių melomanų. Renginį atidarys grupė „Cryptex“, o užbaigs „Strings of earth“.

„Dvaroko“ festivalis – tęstinė muzikinė iniciatyva, skirta supažindinti lankytojus su šiuolaikinio meno naujienomis. Muzikinę erdvę gamtoje sukurs ne tik jauni, bet ir pripažinimo jau sulaukę atlikėjai. Galime drąsiai sakyti, kad renginys mieste atlieka kultūros edukatoriaus funkciją. Pirmą kartą vienos dienos festivalis buvo surengtas prieš dvejus metus, o šiemet gerokai patobulėjo visomis prasmėmis – ir programos kokybe ir infrastruktūros galimybėmis“, – džiaugiasi Lentvario kultūros rūmų direktorė Ieva Skaistytė.

Pasak organizatorių, jaunimą sudomins ir galimybė susipažinti su gatvės kulinarine kultūra – festivalio pievoje bus kepamos neapolietiškos picos, gaminami specialiai jaunimo festivaliams sukurti sumuštiniai.

Festivalio erdvė neįpareigojanti – jaunimas galės atsinešti savo kilimėlį, jei kils noras išsitiesti pievoje bei vietoje susikurti jaukius pietus ar vakarienę, skambant kokybiškai muzikai.

„Vertė, kurią kuriame šia muzikine iniciatyva, kalba pati už save – skatiname kultūrinės raiškos įvairovę mieste, bendradarbiavimą ne tik tarp skirtingų kultūrinių organizacijų, bet ir tarp skirtingos socialinės padėties, lyties, rasės žmonių. Kviečiame visus, kurie nori kokybiško muzikinio laiko gamtoje“, – į renginį kviečia organizatoriai.

Festivalio programa

14.30 – 15.00 val. „ Cryptex“ 

15val. – 16 val. „Džemas“ 

16 val. – 17 val. „Kabloonak“ 

17 val. – 17.40 val. „Paliekant žemę“ 

17.40 val. – 18.20 val. „Back to basics“ 

18.20 val. – 19 val. Dominyka Budinavičiūtė

19 val. – 20 val. „Poezijos Medžiotojai“ 

20 val. – 21 val. „Elnio Rago Miškas“ 

21 val. – 21.40 val. „Martin Wall“ 

21.40 val. – 22.40 val. „Pilnatys“ 

22.40 val. – 23.40 val. „Strings of earth“

Renginys nekomercinis, nemokamas.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist