MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nemiegantys rajonai
Festivaliai

Lazdynų gyventojai kviečiami į festivalį „Ne-miegantys rajonai“

Rugsėjo 12 d., trečiadienį, 18 val. Lazdynų seniūnijos gyventojų bei vilniečių iš tolimesnių mikrorajonų lauksime prie Lazdynų vidurinės mokyklos (Žėručio g. 4). Erdvėje po atviru dangumi NE-MIEGANTYS RAJONAI pakvies į nemokamą filmo „Stebuklas“ peržiūrą.

Prieš kino peržiūrą kviečiame sudalyvauti suoliukų perdažymo akcijoje, architektų Gabrielės ir Antano Šarkauskų (Š A atelier) kūrybinėse dirbtuvėse, pasiklausyti įdomių istorijų apie Lazdynų rajoną ekskursijoje ar sudalyvauti knygų mainuose.

PROGRAMA


18.00–20.30 val.
Suoliukų perdažymo akcija E. Šimkūnaitės skvere (prie Erfurto g. 1)
Susitikime E. Šimkūnaitės skvere ir pagražinkime savo aplinką, perdažydami suoliukus! Viskas, ko reikės, tai jūsų geros nuotaikos ir kūrybiškumo. Garsios Lietuvoje žolininkės, etnologės, gydytojos Eugenijos Šimkūnaitės vardu pavadintame skvere suoliukus dekoruosime originaliais, ryškiaspalviais gamtos ornamentais!
Dažus suoliukams dovanoja VIVACOLOR.

18.00–21.00 val.
Kūrybinis užsiėmimas visai šeimai „Namas kaip tiltas”

Architektų Gabrielės ir Antano Šarkauskų (Š A atelier) vedamos dirbtuvės jaunuosius Lazdynų gyventojus pakvies pasivaikščioti po mikrorajoną, o sugrįžus į dirbtuvėles pasitelkti vaizduotę. Naudojant kartono detales, popierių ir kitas paprastas priemones kartu sukursime savo rajono viziją!

Užsiėmimo dalyvių amžius – 7-12 m. Mažamečiams (7-10 m.) rekomenduotina atvykti su tėvais.

Į užsiėmimą prašome registruotis iš anksto adresu hello@creativedock.lt

Susitikimo vieta – Vilniaus Šv. Jono Bosko bažnyčios prieigos.

18.00–22.00 val.
Grafikos dirbtuvėlės „Atvirlaiškis Vilniui“. Šio užsiėmimo metu kursime spalvingus atvirlaiškius arba knygų skirtukus, naudodami skirtingus antspaudus su žymiausiais Vilniaus simboliais bei architektūros statiniais.

18.00–22.00 val.
Kaimynų knygų mainai. Atsineškite savo perskaitytas knygas ir jas iškeiskite į dar neskaitytas! Vilniaus miesto centrinė biblioteka kviečia kaimynus mainytis knygomis. Specialiai paruoštoje festivalio knygų mainų lentynoje palikite savo perskaitytas knygas, o jus dominančius leidinius pasidovanokite sau ir skaitykite juos namuose.

18.00-22.00 val.
Pyraginės. Visi kartu sukurkime jaukią šventę mikrorajono gyventojams. Į renginio erdvę atsineškite savo firminį pyragą ir pavaišinkite kaimynus! Tuo tarpu festivalio draugė kepyklėlė „Crustum“ renginio svečius vaišins nuostabaus skonio eklerais.

18.30 val.
Ekskursija po Lazdynų mikrorajoną kartu su „Gatvės gyvos“ gidu. Pažinkite Lazdynų istoriją ir atraskite dar nematytas vietas. Dalyvavimas ekskursijoje nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis iš anksto el. p. hello@creativedock.lt

20.30 val.
Kino po atviru dangumi peržiūra.
Geriausio Lietuvos 2018 m. filmo „Stebuklas“ peržiūra (2017 m., 1 val. 21 min.)

Režisierė: Eglė Vertelytė
Vaidina: Eglė Mikulionytė, Vyto Ruginis, Andrius Bialobžeskis, Gabija Jaraminaitė

Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda.

Renginio metu svečius vaišinsime arbata „Žolynėlis“, leisime muilo burbulus, fotografuosimės prie „Ne-miegančių rajonų“ foto stendo.

Renginys – NEMOKAMAS

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Urbanistinis festivalis „Loftas Fest” rugsėjį vėl drebins Vilnių

Evaldas Činga

Senoji muzika skambės ir Vilniaus geležinkelio stotyje, ir Valdovų rūmuose

Donatas Andrijauskas

„Open House Vilnius“ pristatė šių metų lankytinus objektus

Donatas Andrijauskas

Liepkalnyje vyks žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalį vykis Vilniaus Alaus Festivalis

Donatas Andrijauskas

„Panoramoje” vyks Austrių festivalis

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika