MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Festivaliai

Į Vilnių po pertraukos sugrįžta Lotynų Amerikos kultūros festivalis „In Latino“

Po metų pertraukos Vilniuje vėl sugrįžta festivalis „In Latino“. Spalio 19-21 dienomis vyksiantis renginys jau dvyliktą kartą kvies geriau pažinti Lotynų Amerikos kultūrą, įpročius ir kasdienybę. Kino mėgėjai šiemet jau turėjo galimybę pamatyti ir specialią „In Latino“ filmų programą festivalyje „Kino pavasaris“.

Festivaliui duris atvers netikėta erdvė pačioje senamiesčio širdyje. Jau šį penktadienį prasidėsiantis renginys įsikurs visai šalia Vilniaus rotušės – A. Savičiaus gatvėje, o jo epicentru taps ten esanti neįprasta Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia. Vienintelis vėlyvojo baroko stiliaus pastatas mieste atgijo praėjusią žiemą.

Ši jauki ir dar mažai kam pažįstama erdvė kvies susitikti, pabendrauti ir iš naujo pamilti Lotynų Ameriką, teigia festivalio rengėjai. Bažnyčiai vadovaujantis kunigas Algirdas Toliatas, paklaustas, kas paskatino atverti duris festivaliui, pabrėžė dialogo ir supratimo tarp skirtingų kultūrų svarbą: „Besidalindami savo unikaliomis patirtimis, mes galime vieni kitus praturtinti“.

Visą savaitgalį kartu praleisti kviesiantis „In Latino“ žada gausią programą: koncertai, filmų peržiūros, įdomios bei aktualios diskusijos, tradicinio maisto degustacijos, knygų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės, kapueiros pamokos ir kitos veiklos visai šeimai.

Valentina Gudienė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Senoji muzika skambės ir Vilniaus geležinkelio stotyje, ir Valdovų rūmuose

Donatas Andrijauskas

„Open House Vilnius“ pristatė šių metų lankytinus objektus

Donatas Andrijauskas

Liepkalnyje vyks žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalį vykis Vilniaus Alaus Festivalis

Donatas Andrijauskas

„Panoramoje” vyks Austrių festivalis

Donatas Andrijauskas

„Vilniaus lapai“: rudenišką sostinę nušvies Lietuvos ir pasaulio literatūros žvaigždės

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika