Festivaliai

Gedimino pilies bokšte – šiuolaikinio gatvės teatro festivalio SPOT garso performansas

Liepos 10 d. 19, 20 ir 21 valandomis Gedimino pilies bokšte vyks 20 minučių garso performansas „Santa Melodica orkestras“. Tai kūrinys trylikai atlikėjų, melodikoms, kabeliams ir balionams. Grojimo metu kiekvienas atlikėjas supa savo instrumentą individualiu, nuolat kintančiu greičiu. Kartu atlikėjai sukuria arpedžio efektą, kuris paverčia juos į nenutrūkstamai kintantį kinetinį organizmą.

Kūrinio atlikėjai – Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“. 2013 metais įsikūrusio jaunų ir ambicingų atlikėjų kolektyvo pagrindinė misija – pristatyti Lietuvos ir užsienio kūrėjų šiuolaikinės muzikos kūrinius. Atlikėjams svarbu ne tik garsas, bet ir erdvė, šviesa, judesys ar naratyvas – visa tai, kas atliekamai muzikai suteikia daugiamatę perspektyvą ir naikina žanrų ribas.

Kūrinio autorius – Vienoje kuriantis kompozitorius, atlikėjas ir garso bei instaliacijų menininkas Andreas Trobollowitsch. Andreas intensyviai dirba elektroakustinės kompozicijos ir impovizacijos lauke, yra sukūręs kūrinių šokio ir teatro pastatymams, kinui bei radijui.

 

Festivalį organizuoja Menų spaustuvė, remia Lietuvos kultūros taryba.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button