Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsk festivalyje „Pavasario linksmybės“, kuris vyks Energetikos ir technikos muziejuje! Čia lauks prasmingos ir suburiančios pramogos, veiklos ir didžiulis koncertas.

Nuo 15 valandos kviečiame į nemokamas ekskursijas po Energetikos ir technikos muziejų, įvairias diskusijas, dirbtuves ir žaidimus su „Misija Sibiras“, „Caritas“, „Mes Darom“, „Jaunieji Maltiečiai“ ir kitais.

Nuo kovo 11-osios 15 val. maloniai kviečiame aplankyti istorinių dokumentų, 1990-ųjų kovo 11-osios proga iš viso pasaulio siųstų Nepriklausimai Lietuvos Valstybei, parodą „GAUTA-TELEGRAMA-[STOP]-19900311-[STOP]“.

Parodos tikslas – pasveikinti Nepriklausomą Lietuvą ir priminti, kad mes nebuvome vieni: 1990-aisiais atsikūrusią mūsų Valstybę stebėjo, kartu su ja džiaugėsi ir nerimavo, pagalbą ir patarimus siūlė, už naują Valstybę meldėsi žmonės iš skirtingų pasaulio vietų.

16 val. vyks nemokamas kūrybines dirbtuves „Stirling‘o variklis“. Jų metu kartu su ETM gidais-edukatoriais ir VU Jaunųjų Energetikų klubo atstovais naudodami namuose randamas priemones pagaminsite savo Stirling‘o variklį, suprasite šiluminių variklių veikimo principus.

Nuo 18 valandos muziejaus Katilų salėje koncertuos „Kūjeliai“ „Poliarizuoti stiklai“, „Parranda Polar“, „Baltos Varnos“ bei „BASI“.

Nuo 21:30 visų, norinčių išmokti tradicinių lietuviškų šokių lauks „Tradicinių šokių klubas“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist