Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka karantino laikotarpiu dar labiau išplėtė nuotolinių paslaugų pasiūlą. Senjorai šiuo metu gali užsisakyti knygų skaitymo telefonu paslaugą, visi norintys – gauti natas el. paštu, socialiniuose tinkluose vyksta susitikimai su kino pasaulio atstovais, o nuo Velykų skaitytojams knygos pristatomos į namus.  Šią savaitę vienas bibliotekos padalinių, Naujosios Vilnios biblioteka, lankytojams pateiks dar vieną staigmeną – virtualios biblioterapijos platformą „Atvirumo s@la“.

„Atvirumo s@la“ – tai unikali, analogų pasaulyje neturinti interaktyvi svetainė, sukurta vaikams ir jų tėvams emocinio intelekto lavinimui, terapiniam pokalbiui ir diskusijai aptariant bei padedant įveikti šeimai ir vaikui aktualias gyvenimiškas problemas. „Atvirumo s@los“ virtualius pokalbius atskirose vaikų ir tėvų grupėse moderuos profesionalus psichologas. Jų metu bus skaitomi trumpi literatūriniai tekstai, naudojami aptarti problemas ar rūpesčius, kuriuos patiria tėvai ir vaikai realiame gyvenime. Užsiėmimų dalyviai virtualioje svetainėje dalyvaus kaip veikėjai „avatarai“, todėl pokalbis vyks išsaugant anonimiškumą, galint drąsiai dalintis savo mintimis ir rūpesčiais.

Visi dalyviai po virtualių susitikimų, bet kuriuo laiku, galės jungtis prie žaidimo ir atnaujinti bei keisti savo veikėjo išvaizdą, aprangą ir į kitą užsiėmimą „ateiti“ nauju įvaizdžiu. Be pagrindinių užsiėmimų dalyviai turės dar vieną galimybę – virtualiai „apsigyventi“ sukurtoje saloje ir naudojant įvairius įrankius modeliuoti savo gyvenimą pagal pomėgius ir tikslus norimus įgyvendinti realiame gyvenime.  Kuo dažniau dalyviai dalyvaus užsiėmimuose, tuo daugiau gaus vadinamųjų „karmos“ taškų, už kuriuos galės nusipirkti įvairesnių priemonių savo salos gyvenimo kūrimui. Vilniaus miesto savivaldybės remiamos programos virtualūs susitikimai prasidės gegužės 4 d. ir kiekvienai grupei vyks kartą per savaitę. Naujosios Vilnios biblioteka iki balandžio 29 d. kviečia registruotis mažiausiai du šeimos narius (vaikus nuo 9 iki 14 metų ir vieną iš tėvų arba globėjų).

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist