Pokalbių valanda

Pokalbis su meru Remigijumi Šimašiumi: ką Vilniui davė ir ką atėmė 2020-ieji? (video)

Vilniaus miesto savivaldybė nuo šiol apie miestą pasakos ir naujoje tinklalaidėje „Kalba Vilnius“. Kiekvieną savaitę čia atsiras 30-60 min. pokalbiai su savivaldybės darbuotojais ir įdomiais vilniečiais apie Vilnių ir procesus mieste. Tinklalaidę ves mero patarėjas Karolis Žukauskas.

Pirmasis epizodas – pokalbis su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi apie besibaigiančius metus ir tai, ką jie davė ar atėmė iš Vilniaus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
4 mėnesius

Kamščiai dėl šviesoforų ant kiekvieno kampo; “greičio kalneliai” skatinantys taršą mieste ir verslininkų pelną; naujos spūstys dėl neprotingo eismo paskirstimo senamiestyje; neapšviestos svarbios miesto gatvės, kur apšvietimo niekad nebuvo, bet už tai atnaujintas apšvietimas Turniškėse, Žveryne ir kituose “svarbiuose” rajonuose; daugiau baudų už netinkamą parkavimą senuosiuose rajonuose be parkavimo problemų sprendimų; naujų parkavimo vietų apmokestinimas sudarant nepatogumus miestelėnams užkraunant jiems naują finansinę naštą; esamų parkavimo aikštelių pabrangimas; nugriauti Profsąjungų Rūmai už nemažus biudžetinius pinigus su visom sekančiom istorijom…; išduoti leidimai verslui naujom statybom nepareikalavus naujų kokybiškų ir teisingų infrastruktūros mazgų ir aišku nujasis, milijonus kainuojantis puikusis NACIONALINIS STADIONAS!!! Tik visą… Skaityti daugiau

Henrikas V
Henrikas V
4 mėnesius

Nupirko deguonies kvėpavimo aparatų 100 vnt, pabaigė Nacionalinį stadioną, susiremontavo pikiai aušą nuomojamų patalpų, pakeikė suvokimą žmonėms kad pliažas tinka ir ant kapinių, ten dar ką savivaliauja savo kaimynystėje … produktyvus, eurų nėra, darbai padaryti. Aferų maišas!!!

Tomas
Tomas
4 mėnesius
Atsakinėti į  Henrikas V

Ka? Ismok rasyti 😀

vilnius
vilnius
4 mėnesius
Atsakinėti į  Henrikas V

Lukiskiu aikste kapines? Nu neblogai istorija keiti 😀

Asasas
Asasas
4 mėnesius
Atsakinėti į  Henrikas V

Isgerk Uspaskicho vandens, palengves

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button