Sinoptikė Elvyra Latvėnaitė sako, kad jau sekmadienį pūstels stipresnis vakarinių krypčių vėjas ir vis arčiau Lietuvos brausis vėsesnio oro srautai iš šiaurės, šiaurės vakarų, atvės.

„Nuo Skandinavijos, per visą Europą, net iki Italijos „išsirikiavusi“ ciklonų sistema, susijungusi banguotu atmosferos frontu, tiesa, kol kas netoli mūsų. Bet jau sekmadienį vienas iš tų ciklonų pasieks ir Lietuvą, nors kitur gerokai išsilijęs, bet ir mus šiek tiek palaistys. Kitą savaitę jis susijungs su šiauriečiu ciklonu, užguls visą Šiaurės Europą ir Baltiją. Pūstels stipresnis vakarinių krypčių vėjas, vėsesnio oro srautai iš šiaurės, šiaurės vakarų vis arčiau mūsų brausis, atvės. Palis kiek daugiau, bet ramaus, gausesnio, gražiai laistančio ištroškusią žemelę, lietaus dar neatneš. Pagal dabartinius duomenis šiltesni orai turėtų sugrįžti kitą savaitgalį. O šią savaitę vis dar kaisime, trumpu lietumi ar liūtimis gaivinsimės. Perkūnija vis grūmos, popietėmis ir krušos ledėkai iš audringesnio debesies iškris“, – sako sinoptikė Elvyra Latvėnaitė.

Penktadienį, gegužės 31-osios naktį trumpai, su perkūnija palis, gausiau pietvakariniuose rajonuose, dieną jau gausesni, trumpi lietūs, popietę su perkūnija, kai kur ir su kruša. Vėjas rytinių krypčių naktį 3-6 m/s, dieną 5-10m/s, per perkūniją gūsiai 15-17 m/s. Naktį 12-16°C, dieną 23-28°C.

Šeštadienį, birželio 1-osios naktį be ženklesnio lietaus, dieną trumpai palis, įdienojus su perkūnija. Vėjas rytinių krypčių4-8 m/s, dieną per perkūniją gūsiai 15-17m/s. Naktį 11-14°C, pajūryje 15-17°Cdieną 22-27°C.

Sekmadienį, birželio 2 d.jau daugiau, vėl su perkūnija palis, gausiau rytą ir dieną. Vėjas nepastovus, naktį 2-5 m/s, dieną 4-8 m/s, per perkūniją gūsiai 15-17 m/s. Naktį 11-16°C, dieną 20-25°C, pietiniuose rajonuose dar iki 26-27°C sušils, o vėsiausia bus vakariniuose rajonuose.

Pirmadienį, birželio 3 d. palis, gausiau dieną ir su perkūnija. Naktį jau rūkai nusidrieks, tirštesni šiauriniuose rajonuose.Vėjas naktį nepastovus 4-8 m/s, dieną vakarų 7-12 m/s. Naktį 10-15°C, dieną 18-23°C, vėsiausia pajūryje.

Antradienį, birželio 4-osios naktį be lietaus, dieną nedidelis, trumpas lietus nulis. Vėjas vakarų naktį 5-10 m/s, dieną 7-12 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Naktį 9-14°C, dieną 17-22°C, vėsiausia pajūryje.

Trečiadienį, birželio 5-osios naktį be lietaus, dieną nedidelis, trumpas lietus nulis. Vėjas vakarų, pietvakarių 7-12 m/s, gūsiai 15 m/s. Naktį 7-10°C, dieną 16-21°C, vėsiausia pajūryje.

Ketvirtadienį, birželio 6 d. palis, naktį gali gausokai nulyti. Vėjas pietvakarių 7-12 m/s, gūsiai 15-17 m/s. Naktį 9-12°C, dieną 14-19°C.

Penktadienį, birželio 7 d. be ženklesnio lietaus. Vėjas vakarų, pietvakarių 7-12 m/s. Naktį 6-11°C, dieną 16-21°C.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist