Naujienos

Žieminės padangos – nuo kada reikia pasikeisti?

Dauguma Lietuvaičių yra susipažinę su rutina: orai greitai keičiasi, o ilgos, karštos vasaros dienos pradeda virsti žvarbiomis rudens dienomis. Tada staiga vėl ateina laikas pagalvoti apie žiemines padangas. Nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje esate, žieminės padangos yra viena iš svarbiausių investicijų, kurias galite padaryti, kad jūsų transporto priemonė liktų kelyje, nepaisant temperatūros ir sąlygų, su kuriomis susiduriate mūsų nenuspėjamaisiais žiemos mėnesiais.

Kada geriausias laikas keisti žiemines padangas?

Bendra taisyklė yra ta, kad nuo rudens iki Velykų jums reikės žieminių padangų. Šios šventės yra svarbios, nes jos patenka į metų laiką, kai tikėtina, kad temperatūra reguliariai bus 7 °C arba žemesnė.

 

Visų pagrindinių markių žieminės padangos buvo specialiai sukurtos geresniam valdymui nepaisant to ar jos naujos ar senos, sukibimui ir stabdymo atstumui bet kokiomis sąlygomis, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C. Dėl to jie yra visuotinai naudingi lietuvaičiams – kad ir kur būtumėte.

Žieminės padangos leidžia vairuotojams pasiruošti ne tik šaltam orui, bet ir sniegui, purvui, stingdančiam lietui ir ledui, kurie yra neatsiejama žiemos dalis, kurioje mes gyvename. Padangų gamintojų atsidavimas kuriant, perkuriant ir tobulinant platų kokybiškų, efektyvių ir saugių žieminių padangų pasirinkimą reiškia, kad kiekvienam transporto priemonės savininkui bus puikus žieminių padangų komplektas. Nepriklausomai nuo jūsų vairavimo stiliaus, tikrai yra parinktis, kuri atitiks jūsų stiliaus, išvaizdos ir našumo reikalavimus, kad galėtumėte valdyti savo transporto priemonę, kai jos labiausiai reikia.

Gumos mišiniai ir trauka. 7°C yra svarbi visų sezoninių padangų temperatūra dėl to, kaip reaguoja gumos mišinys: aukštesnėje temperatūroje, visoms sezoninėms padangoms naudojamas mišinys bus lankstus, todėl stabdymo kelias bus trumpesnis ir vairuotojai galės geriau valdyti savo transporto priemones. Tačiau žemesnėje temperatūroje vairuotojai pajus, kad jų sezoninės padangos tampa standžios, todėl stabdymo kelias šaltomis, šlapiomis ir sniego sąlygomis pailgėja – tai nėra idealus atradimas esant blogam orui! Nors daugelis žmonių laukia iki pirmojo sniego, kad galėtų susimontuoti žiemines padangas, tai nėra pats tinkamiausias metas keisti vasarines ar visasezonines padangas į žiemines. 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button