Naujienos

Vilnius penktą kartą pripažintas dinamiškiausiai besivystančiu miestu regione

Varšuvoje vykusiuose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose – svarbus įvertinimas Vilniui. Jau penktus metus iš eilės Vilnius pripažintas dinamiškiausiai besivystančiu paslaugų centrų miestu regione.

„Šis apdovanojimas – geriausias mūsų svetingumo investuotojams įvertinimas. Patogi Vilniaus vieta, talentingi ir darbštūs žmonės bei kūrybiška aplinka vis labiau įtvirtina miestą kaip regiono lyderį paslaugų centrų rinkoje. Tapę namais daugybei pasaulinių savo sričių lyderių, kartu su jais įgauname vertingos patirties, leidžiančios mums būti dar konkurencingesniems”, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
Paslaugų centrai laikomi vienais geidžiamiausių sostinės darbdavių.

Skaičiuojama, kad tūkstančiui Vilniaus gyventojų tenka 23 paslaugų centrų darbuotojai. Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius” direktorės Ingos Romanovskienės teigimu, tokiems darbdaviams renkantis, kur įsikurti, labai svarbu ne tik čia surasti pakankamai vietinių talentų, bet ir kad iš užsienio atvykę jų darbuotojai mieste jaustųsi patogiai ir galėtų lengvai įsilieti į bendruomenę.

 

„Tam, kad paslaugų centrai ne tik įsikurtų Vilniuje, bet ir jį prisijaukintų, stengiamės, kad į Vilnių persikrausčiusių užsienio bendrovių integracija būtų kuo greitesnė ir sklandesnė, tad siūlome priemones, padedančias Vilniuje greičiau pasijusti kaip namie”,- sako „Go Vilnius” vadovė.

Užsienio kapitalo įmonių skaičius Vilniuje nuolat auga. Vien per pastaruosius keletą metų Vilnių savo plėtrai pasirinko „Booking.com”,  „Yara”, „Arctic Adventures”, „Moody’s” ir kitos tarptautinės bendrovės.

Centrinės ir Rytų Europos regiono paslaugų centrų apdovanojimus organizuoja nepriklausoma žiniasklaidos grupė „CEE Business Media”.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button