2016-ais metais savo gyvenamąją vietą Vilniuje deklaravo net 7 tūkst. 503 gyventojai. Dabar sostinėje gyvena daugiau kaip 620 tūkst. žmonių!

„Džiaugiuosi, kad visame Baltijos šalių regione Vilnius yra vienas sparčiausiai augančių miestų. Gražėja ir auga ne tik centras, bet ir kiti Vilniaus rajonai – Verkiai, Antakalnis, Lazdynai ar Pilaitė. Smagu, kad ir į toliau nuo centro įsikūrusius rajonus atsikrausto vis daugiau žmonių, kurie kuria gyvą ir jauną miestą. Mano tikslas – kad visi vilniečiai gyventų jaukioje, gražioje ir sutvarkytoje aplinkoje“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Labiausiai „išaugęs“ Vilniaus rajonas – Verkiai. Jame per 2016 metus savo gyvenamąją vietą deklaravo 1 655 gyventojai. Kiti labiausiai augantys sostinės rajonai – Naujoji Vilnia, Pašilaičiai, Antakalnis. Juose per metus – net apie tūkstančiu gyventojų daugiau.

Šiuo metu Vilniuje savo gyvenamąją vietą yra deklaravę daugiau kaip pusė milijono gyventojų – 574 tūkst. 221, nors prie sostinės sveikatos įstaigų „prisirašiusių“ skaičius gerokai didesnis – 622 543 žmonės.

Vadinasi, yra dar daugiau nei 48 tūkst. gyventojų, kurie savo gyvenamąją vietą deklaravę kituose miestuose, nors faktiškai gyvena Vilniuje. Jeigu visi šie gyventojai prisideklaruotų Vilniuje, į miesto biudžetą per metus “įplauktų” apie 17 mln. Eur. Už tokią sumą Vilnius galėtų pastatyti apie 8 modulinius darželius, kuriuose sutilptų apie 1 600 mažųjų vilniečių!

Jūsų GPM dalis atiteks Vilniaus miestui, jei deklaruosite savo gyvenamą vietą sostinėje. Primename, kad dabar tai padaryti – daug paprasčiau. Visus atsakymus rasite čia: www.vilnius.lt/deklaravimas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist