Naujienos

Vilniaus vystymo kompanijai vadovaus Saulius Barauskas

Vilniaus vystymo kompanija turi naują vadovą – atvirą konkursą laimėjo Saulius Barauskas. Darbą savivaldybės įmonėje Vilniaus vystymo kompanija jis pradės rugpjūčio 2 d. 

S. Barauskas turi ilgametę vadovavimo patirtį energetikos srityje, pastaruosius  penkerius metus jis dirbo UAB Vilniaus kogeneracinė jėgainė generaliniu direktoriumi, kur buvo atsakingas už jėgainės projekto išvystymą ir įgyvendinimą. Vilniaus vystymo kompanija yra viena kertinių miesto įmonių – nuo jos priklauso viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybų valdymo paslaugos, kurių kokybei keliame tikrai ambicingus lūkesčius. Naujas vadovas ateina tai žinodamas, komanda laukia naujo įkvėpimo“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorė Lina Koriznienė.   

„Šiuolaikinėje įmonėje labai svarbu išlaikyti atvirą ir pasitikėjimu grįstą bendravimą, todėl ateinu nusiteikęs kurti tokią atmosferą. Pokyčiai yra reikalingi norint drąsiai žiūrėti į akis tiek užsakovams, tiek vilniečiams, tad ir prioritetu matau poreikį projektus įgyvendinti laiku, skaidriai ir neviršijant numatytų kaštų. Sieksiu, kad organizacija taptų novatoriška, modernia ir bendrą viziją matančia komanda, aktyviai prisidedančia prie patogaus ir žalio Vilniaus kūrimo“, – sako naujasis Vilniaus vystymo kompanijos vadovas.

 

S. Barauskas yra baigęs Vilniaus universiteto Verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijas, įgijęs finansų, apskaitos ir bankininkystės  magistro laipsnį Vilniaus universitete, Psichologijos akademijoje baigė Organizacinės psichologijos studijas.

UAB Vilniaus vystymo kompanija yra viena seniausių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių, kuri jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybų valdymo paslaugas. Be to, įmonė jau kelerius metus organizuoja apleisto, Vilniaus miesto savivaldybei nereikalingo ir probleminio nekilnojamojo turto realizavimą viešojo elektroninio aukciono būdu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Neris
Neris
1 mėnesį

Tai, kas iki šiol ten buvo, yra vienas blogiausių ir užsilikusių SĮ valdymo pavyzdžių, kur valdė tik interesai su pačia Savivaldybe priešakyje. Nei vienas projektas nebuvo pradėtas laiku, nei vienas nepraėjo be pastabų, be broko, be povandeninių srovių. Baisu ir tai, kad dalis buvusių darbuotojų yra priimti į kitas VĮ, kur tęs savo tradicijas. Keista, kad Šimašius 6 metus tai toleravo ir tik, kai viskas pradėjo kilti į paviršių, pradėjo permainas, kurios neatitaisys padaryto žalos vilniečiams. Išvaistyta krūva mūsų lėšų.

Romas
Romas
1 mėnesį

Inžinerinei kompanijai turėtų vadovauti inžinierius su vadybine patirtimi. Kai pradeda vadovauti vadybininkai, tai dažnai rezultatas būna tik popierinis. Linkime sėkmės, gal žmogus viduje inžinierius

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button