Naujienos

Vilniaus miesto maudyklų vandens kokybė – nepakitusi

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras praneša, kad liepos 5 dieną buvo atliekami Vilniaus mieste esančių maudyklų vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai. Tikrinamos buvo šios vietos: Valakupių (I ir II)Tapelių (I ir II), Baldžio (I ir II) paplūdimiai, Balsio ir Salotės ežerai bei Žirmūnų g. 93C esanti maudykla. Nustatyta, kad tirtų parametrų vertės atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus ir yra puikios kokybės.

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras nori atkreipti dėmesį ir priminti: vandens pramogos yra puikus ir sveikas laiko praleidimo būdas,  tačiau būkite budrūs – skendimai yra problema, kurios galime išvengti. Moksliškai įrodyta, kad plaukimo pamokos gali sumažinti vaikų skendimų riziką net 88 proc. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite save, vaikus ir pavojaus atveju nebūkite abejingi aplinkiniams.

Tekstą parengė: Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos skyriaus specialistė Evelina Maziliauskaitė

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button