Naujienos

„Vilniaus miesto būstas“ už 90 tūkst. eurų ketina įsigyti 5 naujus automobilius

Vilnius, gegužės 21 d. (ELTA). Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus miesto būstas“ ketina skirti 90 tūkst. 750 eurų penkių naujų automobilių įsigijimui. 

Kaip Eltą informavo įmonės direktorius Tadas Balsevičius, tokį pirkimą nuspręsta skelbti dėl to, nes paskutinį kartą automobilių parkas buvo atnaujintas 2006-2007 metais, o 2012 ir 2017 metais buvo įsigyta po vieną automobilį. T. Balsevičiaus teigimu, senieji automobiliai bus parduoti. Tiesa, jis negalėjo pasakyti, kokių markių automobilius ketinama įsigyti. 

„Kokio modelio automobilius pavyks įsigyti paaiškės tik pasibaigus viešųjų pirkimų konkursui. Automobiliais darbo reikalais naudosis tik įmonės priežiūros ir administravimo specialistai, kurie rūpinasi Vilniaus miesto savivaldybės būsto priežiūra“, – Eltai nurodė T. Balsevičius.  

 

Jis sakė, kad tikimasi, kad automobiliai bendrovę pasieks šiais metais. 

Kaip nurodoma centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtuose pirkimo dokumentuose, automobilis turi būti naujas, neeksplotuotas, pagamintas ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių iki pasiūlymo pateikimo termino pabaigos. 

Dokumentuose rašoma, kad automobiliai turi būti visiškai parengti eksploatavimui, turėti galiojančią techninės apžiūros patikrą, būti apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu vienam mėnesiui.

 

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button