Užsienis

„Anonymous” perspėjo, kad imsis veiksmų prieš Rusijoje vis dar liekančias užsienio įmones

Programišių grupuotė „Anonymous“ apkaltino socialinį tinklą „Twitter“, jog šis cenzūruoja kritiką karo Ukrainoje atžvilgiu ir užblokavo jų paskyrą. Jie informavo, kad tai jų nesustabdys ir toliau imsis kibernetinio karo prieš Rusiją.

„Mes sugrįžome… Twitter cenzūruoja mus dėl antikarinės ir antikorupcinės laikysenos. Mes vykdome #OperationRussia veiklą, o Twitter nusprendė užblokuoti mūsų „Anonymous“ paskyrą. Jie linkę suteikti laisvę RUSIJOS vyriausybės propagandai“, – informavo „Anonymous“ iš savo naujai sukurtos paskyros.

Rusijoje likusios užsienio kapitalo įmonės sulauks „Anonymous“ dėmesio

„Anonymous“ taip pat paviešino „Yale School of Management“ paskelbtą straipsnį, jog daugiau nei 450 kompanijų jau pasitraukė iš Rusijos ar vienaip ar kitaip sustabdė veiklą šioje šalyje. Vis dėlto nepaisant pasaulio visuomenės pasipiktinimo, dalis kompanijų toliau vykdo savo veiklą Rusijoje. Tarp tokių kompanijų yra prancūziškas mažmeninės prekybos tinklas „Auchan“, „Acer“, „Asus“, „Emirates Airlines“, „Huawei“, „Xiaomi“, „MSI“, „Turkish Airlines“, „Raiffeisen Bank International“, „Lenovo“, „Leroy Merlin“, „Decathlon“, „Credit Suisse“, „Cloudflare“, „Cersanit“, „Alibaba“ ir kiti.

 

Hakerių grupuotė su šia žinute ir nuoroda į straipsnį taip pat informavo, jog 40 didžiųjų kompanijų ar korporacijų tęs veiklą Rusijoje, todėl jiems teks pasiraitoti rankoves ir dar padirbėti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Back to top button