Naujienos

Už Vilniaus: Pakruojo dvaras pasiruošė įspūdingam gėlių festivaliui (nuotraukos)

Jau šį savaitgalį, nuo birželio 29 dienos, Pakruojo dvare oficialiai prasidės visą vasarą iki spalio lankytojus kviesianti dar nematyta gėlių šventė – gėlių festivalis „Vasarvidžio nakties sapnas“. Čia gėlių iššūkiui pasiryžo 25 menininkai ir floristai iš visos Lietuvos, tarp jų ir skulptorius Martynas Gaubas. Būtent vakar į dvarą atvyko jo kuriamos pagrindinės festivalio skulptūros.

Nesvarbu, akmuo, medis, ledas, bronza ar šįsyk gėlės – bet kuri medžiaga skulptoriaus M.Gaubo rankose virsta meno kūriniu ir atneša jam tarptautinius įvertinimus.

Šią vasarą skulptorius įsiliejo į Williamo Shakespeare’o pjesės įkvėptą fantastinių būtybių kūrimą ir pagamino didžiules pagrindines festivalio skulptūras, kurioms atsirasti prireikė dviejų mėnesių, o atvežti dvaran – net didžiųjų sunkvežimių.

 

„Vasarvidžio nakties sapno“ jaunieji ir beveik 9 metrų aukščio asilas taip pat paskęs festivalio gėlėse ir nustebins ne vieną lankytoją. Nuo birželio 29 d. iki spalio 6 d. Pakruojo dvaras pavirs gėlėčiausia vieta ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje – čia iš daugiau nei 150 rūšių ir 1 milijono gėlių žiedų sukurtais kilimais, kompozicijomis ir skulptūromis mirgės gėlių festivalis „Vasarvidžio nakties sapnas“.

Nuotr.: Pakruojo dvaras
Nuotr.: Pakruojo dvaras
Nuotr.: Pakruojo dvaras
Nuotr.: Pakruojo dvaras
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button