Nauja iniciatyva internete „LT100: mano kelionė Lietuvai“ kviečia Lietuvos šimtmetį pasitikti visapusiškai pažinus savo šalį. Vasarai tik prasidėjus, pristatoma kelionių po Lietuvą, tradicinių švenčių ir tikrų lietuviškų pojūčių platforma internete, iki Lietuvos valstybės šimtmečio raginanti kiekvieną Lietuvos gyventoją aplankyti net 100 skirtingų lietuviškų objektų, įsitraukti į tradicinius užsiėmimus. Žaidimo formos projektas kviečia keliauti, fiksuoti akimirkas bei dalintis savo gražiausiomis nuotraukomis tinklalapyje www.100kelione.lt.

Pristatomas tinklalapis veiks kaip savotiškas gidas belaukiant Lietuvos valstybės šimtmečio, kviečiantis susipažinti su primirštomis tradicijomis, autentiškais papročiais bei įdomiausiomis istorijomis, tuo, iš ko susideda Lietuva.

Kelionių metu kviečiama fiksuoti ir dalinti akimirkomis

„Projekto idėja yra paskatinti Lietuvos žmones daugiau keliauti po mūsų šalį bei pažinti jos unikalumą. Daugelis esame girdėję apie Kražių miestelį arba Žuvinto biosferos rezervatą, tik ar esame ten buvę? Internete kiekvienam prieinamas žaidimas „LT100: mano kelionė Lietuvai“ leis sukūrus savo profilį, keliauti po Lietuvą, fiksuoti akimirkas ir rinkti taškus, tam tereikės su savimi turėti išmanųjį įrenginį ir mobilųjį internetą“, – pasakoja projekto iniciatorės Eglė Belozaraitė ir Gintarė Šatevičiūtė.
Lietuvoje vertas aplankyti vietas projekto organizatoriai atrinko konsultuodamiesi su Valstybiniu turizmo departamentu, regionų atstovais, tad žaidėjų laukia tikrai unikalios lietuviškos erdvės bei vietovės.

„Jeigu nori ką nors gero padaryti Lietuvai – keliauk po ją. Ne be reikalo vietinio turizmo šūkis yra „O čia ar buvai?“. Jau esame atradę pasaulį, tad dabar skatiname atrasti Lietuvą. Šis projektas gali tapti tam puikia paskata“, – projektą komentavo Valstybinio turizmo departamento direktorės pareigas laikinai einanti Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Žaidimas kviečia keliauti individualiai arba su grupe

Internetinėje platformoje pateikiami objektai apima visą Lietuvą, 10 apskričių, ir keliauti kviečia individualiai arba sukūrus grupę. Ar tai būtų klasė, ar giminė, ar draugų būrys, sukūrus grupę galima keliauti ir rinkti taškus daug greičiau.

„Dalyvavimas šiame interaktyviame žaidime, tai ne tiesiog keliavimas po Lietuvą ir jos tradicijų pažinimas, bet artimųjų ryšių stiprinimas, buvimas kartu su šeima, artimaisiais, draugais. Pasitikime valstybės šimtmetį ne tik pažinę savo šalį, jos išskirtinumą, besididžiuodami kiekvienu jos kampeliu, bet ir suartėję su savo artimaisiais“, – tikslus pristato projekto partnerio portalo tv3.lt redaktorius Artūras Anužis.

Keliauti kviečianti iniciatyva truks iki 2018 m. vasario 16-osios, kuomet žaidimas užsibaigs ir pakvies aktyviausius jo dalyvius į gražią apdovanojimų šventę, kur jų lauks simboliniai Lietuvos šimtmečio prizai.

Projektas iš dalies finansuojamas – Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist