Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija praneša, jog paruoštas turistinis maršrutas „Nuo Verkių rūmų iki Myro pilies“ laukia keliautojų. Keliaudami šiuo maršrutu aplankysite ne tik kultūros, bet ir gamtos paveldo objektus. Pažinsite Vitgenšteinų šeimos, kuriai kadaise priklausė Verkių dvaro rūmai ir Myro pilis, istoriją.

Dėl sudėtingos politinės situacijos keliauti šiuo metu būtų sudėtinga, tačiau neramumams praėjus maršrutas tikrai niekur nepradings. Dalinamės su Jumis maršruto brošiūros PDF variantu, kurį galite parsisiųsti. O jei teikiate pirmumą popieriniam jos variantui, galite jį nemokamai pasiimti Pavilnių ir Verkių regioninių parkų lankytojų centre (Žaliųjų Ežerų g. 53, Vilnius).

Brošiūra išleista siekiant plėtoti turizmą pasienio regione pagal 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Kultūros paveldo išsaugojimas ir pritaikymas kultūros, švietimo ir turizmo tikslais“ Nr. ENI-LLB-2-257.

Šį leidinį finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija ir Myro pilies kompleksas ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad šis leidinys atspindi Europos Sąjungos pozicija.

Šaltinis: Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.