Turizmas

Kinijos televizijoje pristatyta Lietuva

Viduramžių dvasia Vilniuje, Europos Kultūros Sostinės 2022 titulas Kaunui, unikalios tradicijos ir gintaro patirtys. Taip Lietuvą 8 milijonams žiūrovų Kinijoje pristatė “The Travel Channel China” TV žurnalistai. 

Kinai vis labiau domisi Baltijos šalimis – pernai bent su viena nakvyne Lietuvoje apsilankė 19,3 tūkst. turistų iš Kinijos, net penktadaliu daugiau nei 2017 m.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Mindaugas
Mindaugas
2 metus

Štai ir matome kas užsieniečiams įdomiausia. Jiems įdomu ne mūsų eiliniai paprasčiausi stikliniai “dangoraižiai”, bet būtent tie seni šimtamečiai pastatai, mediniai namukai, kuriuos mes naikiname vardan naujų neįdomių ofisų ar daugiabučių statybos ir “progreso”. Kai kurie įsivaizduoja, jog pastačius stiklo kubą vietoj vadinamų “lūšnų” ar “sutrešusių medžių” mes pakelsime savo įvaizdį, tačiau būtent žalojama unikali vietinė kultūra ir istorija, kuri ir yra patraukliausia. Čia eilinis kartas kai neįvertiname ką turime ir kitur žolė žalesnė, todėl bet kokie net ir žalingi pokyčiai pasitinkami su dideliu miestiečių entuziasmu – mat atsikratome senienų, praeities ir nestovime vietoje. Greičiausiai susivoksime kas vertinga per vėlai… Skaityti daugiau

Vilnius
Vilnius
2 metus
Atsakinėti į  Mindaugas

Siap Vietoj senu aplestu lauku miesot centre (vilniuje) stato modernius pastatus.O kaunas is viso neturi dangoraiziu

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button