Turizmas

Kelionių po Lietuvą idėjas į parodą atveš traukiniu

Net 52 miestai po vienu stogu. Tiek savivaldybių šiemet pristatys kelionių po Šimtmetį švenčiančią Lietuvą idėjas ir kurs šventę tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018″ 3 salės lankytojams. Šioje salėje visų lauks ir Lietuvos kaimo turizmo asociacija, o Turizmo departamentas centriniame stende atidarys tikrą Kelionių idėjų stotį!

„Adventur” – pati tikriausia šventė ne tik turizmo informacijos centrams, nedažnai susieinantiems į krūvą, bet ir visiems vietinio turizmo fanams, pametusiems galvą dėl kelionių po Lietuvą. Dar neužsikrėtusiems keliavimo po mūsų šalį karšlige, tai padaryti šį savaitgalį bus labai lengva, nes laukianti programa yra itin turtinga ir kūrybinga”, – žada laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.
Štai, Turizmo departamentas dalinsis idėjomis stende įrengtoje stotyje ir ant bėgių stovinčiame traukinyje. Jame veiks „kino teatras” su Lietuvą pristatančiais video, bus organizuojamos viktorinos, kurių metu bus galima laimėti ekskliuzyvinį „National Geographic Lietuva” žurnalą, demonstruojami virtualios realybės filmai, dalinami reprezentaciniai turizmo leidiniai, Lietuvos istorijos repo vaizdo klipo stilistika pristatomas Šimtmečio maršrutas.

Kasdien lankytojai stende galės susitikti su žymiais keliautojais Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi, kurie ne tik pasakos apie savo nuotykius filmuojant naują TV laidą „Aplink Lietuvą”, eteryje startuosiančią jau vasario mėn., bet ir kalbins žinomus žmones apie jų atradimus Lietuvoje ir tai, ką jie susidės į savo iškylų krepšius leisdamiesi į keliones po Šimtmečio Lietuvą. Stende vyks degustacijos, nuotraukų paroda, reguliariai dirbs Turizmo departamento teisininkai, kurie konsultuos, kaip išsirinkti tinkamą kelionių organizatorių. Taip pat stende patarimus dėl kelionių traukiniais ir prizus dalins „Lietuvos geležinkelių” atstovas.
Sausio 26 d., 14 val., 5.3 salėje vyks Turizmo departamento ir LITEXPO organizuojamas forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?”.

 

„Adventur” atidarymo ceremonijos metu jau tradiciškai bus apdovanoti Turizmo Sėkmingiausiųjų 2017 nugalėtojai – juos paskelbs LR ūkio ministras.

Programa Turizmo departamento stende 3 salėje:

PENKTADIENIS (26 D.)

 

12:00 – Menininko Ray Bartkaus apsilankymas stende: pirmojo NATIONAL GEOGRAPHIC LIETUVA numerio, kurio viršelį puošia menininko nuotrauka, įteikimas;
13:00 – Vytaras Radzevičius apie keliones po Lietuvą;
15:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautoju ir knygų apie Lietuvą leidėju Vytautu Kandrotu;
17:00 – V. Radzevičiaus pokalbiai su menininke Nomeda Marčėnaite.

ŠEŠTADIENIS (27 D.)

11:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su kulinare Beata Nicholson;
13:00 – M.Starkaus pokalbiai su istorikais, Šimtmečio maršruto kūrėjais Luka Lesauskaite ir Simonu Teškevičiumi;
15:00 – M. Starkus apie keliones po Lietuvą;
17:00 – M. Starkus apie keliones po Lietuvą.

 

SEKMADIENIS (28 D.)

11:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautoja, kelionių žurnalo redaktore Dalia Smagurauskaite;
13:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su Saugirdu Vaitulioniu;
15:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautojais, žurnalistais Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button