Turizmas

Kaimo turizmo sodybos: dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimo situacija blogesnė nei pirmojo karantino metu

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) prezidentė Agnė Vaitkuvienė pažymi, kad dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimo kaimo sodybos negali ne tik priimti žmonių saviizoliacijai, bet ir išnaudoti savo potencialo leidžiant apsistoti vienos šeimos nariams.

„Dabar yra kur kas blogiau (nei per pirmąjį karantiną – ELTA) dėl apribojimo vykti į kitą savivaldybę. Nes kaimo turizmo sodybos dažniausiai yra rajonuose, miškuose, ne didžiųjų miestų savivaldybėse. O mūsų pagrindiniai klientai yra iš didžiųjų miestų, todėl tas judėjimo ribojimas labai trukdo atvykti žmonėms ilsėtis.Jie negali net saviizoliacijai atvykti. Mes vis prašome Vyriausybės, kad bent jau viena šeima apsistoti atskirai viename namelyje galėtų atvykti“, – „LRT Radijui“ šeštadienį sakė A. Vaitkuvienė.

Ji pažymėjo, kad Vyriausybė kol kas nepateikė informacijos apie tai, kada būtų galima tikėtis švelnesnių karantino ribojimų taikymo sodyboms.

 

„Kol kas skirtingos Vyriausybės institucijos skirtingas datas nustato. Bet mes turime tokių švenčių, kurios numatytos balandžio mėnesį, tai dėl jų kol kas nėra aišku. Jeigu vis tik negalėsime (jų rengti – ELTA), jos bus perkeliamos į rudenį. Tuomet sezonas išsitęs į rudens mėnesius, kaip tai atsitiko pernai, ir buvo puikus spalis“, – sakė ji.

„Labai tikimės, kad bus darbingi metai,  (…) ir kad Vyriausybė palaipsniui didins žmonių šventėse skaičių“, – pridūrė A. Vaitkuvienė.

Monika Grigutytė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button