Turizmas

„Go Vilnius“ ketina įsigyti tarnybinių kelionių ir atvykstamojo turizmo organizavimo paslaugų

Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra „Go Vilnius“ ketina įsigyti tarnybinių kelionių ir atvykstamojo turizmo organizavimo paslaugų.

Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad maksimali sutarties vertė 36 mėnesiams neturėtų viršyti 80 tūkst. eurų be PVM.

Nurodoma, kad tarnybinių kelionių organizavimo paslaugas sudaro kelionės oro transportu organizavimo, viešbučio ir kitų apgyvendinimo įstaigų rezervavimo ir apgyvendinimo jame, kelionės sausumos ir vandens transportu organizavimo, kelionės draudimo pardavimo bei vizų ir kitų kelionei būtinų dokumentų įforminimo bei išdavimo organizavimo paslaugos, taip pat testavimo dėl koronaviruso paslaugos (jei bus poreikis).

 

Į atvykstamojo turizmo organizavimo paslaugas įeina paminėtos paslaugos, taip pat pažintinio vizito programos sudarymas ir įgyvendinimo užtikrinimo paslaugos, pažintinio turo programos organizavimo paslaugos, gido organizavimo ir gido paslaugos, kelionės draudimo pardavimo paslaugos, svečių pasitikimo paslaugos, renginio dalyvio bei stendo mokesčio apmokėjimo paslaugos ir pan.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
geeeer
geeeer
6 mėnesius

uz ka mokam pagalves kokesti kad savivaldybe uz 58 000 euru buteliuka nusipirktu? viesbutis 15 euru parkingas 38 eurai

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button