Likus tik 3 dienoms iki balsavimo už Turizmo Sėkmingiausiuosius 2017 pabaigos ir balsus atidavus jau beveik 10 tūkst. lietuvių, aršiausia kova vyksta dėl Metų Turizmo Ambasadoriaus titulo. Turizmo departamentas ragina visus specialiai sukurtoje svetainėje išsakyti savo nuomonę dėl to, kas labiausiai pernai prisidėjo prie turizmo sėkmės istorijos kūrimo.

2017 m. turizmo ambasadoriumi pretenduoja tapti krepšininkas Jonas Valančiūnas, Vilniaus turizmo savanoriai ir Pasaulio lietuvių bendruomenė.

„Išties turizmo ambasadoriumi derėtų skelbti kiekvieną lietuvį, keliaujantį po Lietuvą ir besidalinantį savo atradimais tiek su kitais lietuviais, tiek su užsieniečiais. Ypač šiais, šventiniais metais, mūsų visų didžiausia dovana Lietuvai gali būti kelionės po ją, nes taip galime geriau pažinti savo šalį ir dar labiau ja didžiuotis“, – mano laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Sėkmingiausiu 2017 metų turizmo produktu gali būti išrinkti „It‘s Kaunastic“, TrenkTuro žygiai pėsčiomis ar Šaltojo karo muziejus.

UAB „Westekspress“, UAB „Estravel Vilnius“ ir UAB „TravelDeals LT“ (MAKALIUS) pretenduoja tapti Sėkmingiausiu 2017 metų kelionių organizatoriumi.

Sėkmingiausiu 2017 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėju gali būti paskelbtas sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ Birštone, reabilitacijos centras „Upa“ Druskininkuose arba UAB „Gradiali“.

Vėtrungę kaip sėkmingiausias 2017 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą, gali pelnyti „Lrytas TV“ laida „Keliauk su reporteriu“ su Domu Burkausku, kelionių žurnalas „Keliauk!” arba LRT RADIJO projektas „Aplink Lietuvą 2017” su Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi.

Sėkmingiausia 2017 metų turizmo iniciatyva: KARJERAIS.LT, akcija „Atviros dienos kaime” bei Nacionalinės turizmo verslo asociacijos renginių serija „Po darbų: turizmo profesionalų klubas“.

Viešbutis „Artagonist“, viešbutis „HOF“ ir viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pateko į sėkmingiausių 2017 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjų trejetą.

O kaimo turizmo sodyba „Gribžė“, agroturizmo sodyba „Provansalis“ ir kaimo turizmo sodyba „Pas Tėvukus“ – tarp sėkmingiausių 2017 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjų.

Dėl sėkmingiausio 2017 metų turizmo informacijos/lankytojų centro titulo konkuruoja Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras, Kaunas IN ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras.

Sėkmingiausia 2017 metų turizmo traukos vietove gali būti paskelbtas Kaunas, Klaipėda arba Palanga.

Daugiau apie pretendentus, kuriuos atrinko turizmo specialistai bei turizmo asocicijų atstovai, – čia.

Nugalėtojus paskelbs ūkio ministras turizmo parodos ADVENTUR atidarymo ceremonijos 2018 m. sausio 26 d. metu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist