Turizmas

„Airbnb patirčių“ platformoje – ir Lietuva

Laikino būsto paieškos platforma „Airbnb“ ir nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ susitarė skatinti turizmą Baltijos šalyse. Tai pirmoji „Airbnb“ partnerystė su nacionaline agentūra visame regione.

„Baltijos šalys keliautojams iš viso pasaulio gali pasiūlyti išties daug unikalių patirčių,  galimybę mūsų „Experiences“ platformai padedant tiesiogiai patirti jų unikalią kultūrą”, –pranešime sakė „Airbnb“ regionų vadovė Kathrina Anselm (Katrina Anzelm). 

„Tikime, kad mūsų partnerystė su „Airbnb“ prisidės skatinant kelionių Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse paklausą, išplės keliautojams siūlomų paslaugų spektrą”, – sakė „Keliauk Lietuvoje“ vadovas Dalius Morkvėnas. 

 

Pagal susitarimą su „Airbnb“ „Keliauk Lietuvoje“ parengs 20 unikalių „Airbnb patirčių“, kurias keliautojams pristatys vietiniai partneriai. Vėliau, plečiant „Patirčių“ iniciatyvą visame Baltijos šalių regione, „Airbnb“ platformoje savo pasiūlymus pateiks ir Estijos bei Latvijos nacionalinės turizmo agentūros.

„Airbnb Experiences“ globali iniciatyva prasidėjo 2016 metais, ji keliautojams siūlo daug šalį ar vietovę reprezentuojančių patirčių.

Šiuo metu keliautojai gali rinktis iš 40 tūkst. patirčių tūkstantyje pasaulio miestų. 

 

Vilnius sausį tapo pirmuoju regiono miestu, kuriame platforma automatiškai apskaičiuoja ir tiesiogiai miestui sumokėka keliautojų mokestį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button