Transportas

Vilniaus oro uosto prieigose organizuojami žaibiški reidai prieš nelegalius pavežėtojus

Šią savaitę Vilniaus oro uostas kartu Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriumi organizavo žaibiškus reidus Vilniaus oro uoste. Reidų metu tikrinti taksi paslaugas teikiantys vairuotojai. Šia iniciatyva siekiama pažaboti nelegalius pavėžėjus.

„Siekiame, kad kiekvienas keliautojas, išvykstantis ar atvykęs į Lietuvą per Vilniaus oro vartus būtų kokybiškai, skaidriai ir maloniai aptarnautas“, – rašoma išplatintame pranešime.

„Norime priminti, kad Vilniaus oro uoste yra oficiali taksi linija priešais atvykimo terminalą, kuria naudotis ir patariame. Visi kiti taksi automobiliai, kurie siūlo savo paslaugas ne šioje linijoje, o aplinkinėje teritorijoje, nėra tiesiogiai reguliuojami mūsų pajėgomis. Vis dėlto dėl šių taksi paslaugų kokybės taip pat stengiamės ir inicijuosime papildomas patikras“, – tvirtina Vilniaus oro uosto atstovai.

 

„Mūsų dedamos nuolatinės pastangos šių situacijų sprendimui jau rodo rezultatus ir kasmet skundų dėl taksi paslaugų mažėja keliskart. 2019 metais skundų buvo tik 12, kai, tarkime, 2016 metais jų buvo 52. Nuolat organizuojame slapto pirkėjo tyrimus, tikrinimo reidus, taksometrų ir kitos taksi įrangos patikras. O artimiausiu metu papildomai vertinsime ir vairuotojų elgesį, bendravimo kultūrą. Vis dar pasitaikantys pažeidimai rodo, kad erdvės tobulinimui yra, todėl neketiname sustoti ir imsimės daugiau papildomų priemonių, o kontrolė tik stiprės“, – komentuoja atstovai.

Vilniaus oro uosto prieigose, draudžiamose sustoti vietose, yra įrengti vertikalūs ir horizontalūs ženklinimai. Policijos ir Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai tikrina ir turi teisę nubausti prasižengusius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
50 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kkka
Kkka
1 metus

Daugiausiai ten nelegalus pavezejai isveza zmoniu, t.y. be individualios veiklos, be savivaldybes deklaracijos, bet tam tikro TA periodiskumo, be tam tikro civilines atsakomybes draudimo.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button