Vilniaus gatvės

Verkiuose modernizuota didžioji dalis apšvietimo

Vilniaus mieste dar daugiau energiją taupančio LED apšvietimo – baigti apšvietimo modernizavimo darbai Verkiuose. Nauji šviestuvai jau įrengti Krakiškėse, Kryžiokuose, Balsiuose, Ožkiniuose, Babiniuose, Mažiuosiuose Gulbinuose bei pagrindinėje Žaliųjų ežerų gatvėje, kurioje įdiegta ir išmani valdymo sistema su pritemdymo funkcija.

Iš viso minėtose Verkių seniūnijos dalyse, modernizacijos projekto metu, sumontuota 1250 naujų LED šviestuvų, pakeista 2,6 km kabelio, 5 valdymo spintos.

Ekonomiški LED šviestuvai yra energetiškai efektyvesni už senuosius natrio šviestuvus, jų eksploatacijos laikas ilgesnis, lempos pasižymi mažesne šviesos tarša, nes šviesos srautas yra labiau koncentruotas. Modernizavus apšvietimą, ne tik sutaupoma elektros energijos, bet ir ženkliai sumažėja gedimų skaičius.

 

Iš viso šio modernizacijos projekto metu suplanuota pakeisti 40 668 vnt. senųjų natrio šviestuvų visame Vilniaus mieste, jau pakeista apie 60 proc. numatytų pakeisti šviestuvų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
14 dienas (-ų)

Ten kur savi ir ponai gyvena?
Dar tas pritemdimas naktimis… Kam tada tas šviestuvas reikalingas jei jis neduoda normaliai šviesos? Po tokio apšvietimo akys skauda.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button