Vilniaus gatvės

Tvarkomi po žiemos atsiradę defektai Vilniaus gatvėje

Savivaldybė įpareigojo Vilniaus gatvės rekonstrukciją atlikusią bendrovę „Hidrostatyba“ nedelsiant pašalinti po žiemos atsiradusius defektus. Bendrovei jau surašytas defektinis aktas su visais trūkumais, kuriuos privaloma pašalinti per dvi artimiausias savaites.

Vilniaus gatvėje atliktiems darbams yra taikomas 5 metų garantinis terminas. Gatvę tvarkiusi bendrovė visus trūkumus privalo pašalinti savo lėšomis, Vilniaus miesto savivaldybei tai nieko nekainuos.

Šiuo metu tvarkoma Vilniaus gatvės atkarpa nuo Islandijos iki Labdarių gatvės, o kitą savaitę darbai persikels į kitą gatvės atkarpą – nuo Labdarių gatvės iki Gedimino prospekto. Darbų metu laikinai bus aptveriamos tik atskiros nedidelės šaligatvio ar važiuojamosios gatvės dalies atkarpos.

 

Vilniaus gatvė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ingrida
ingrida
3 metus

Na,nereikia čia kaltinti žiemos – gatvė pradėjo byrėti dar prieš žiemą…. 🙂 O kita vertus, juk galima padaryti tokią dangą, kuri atlaikytų lietuviškas žiemas. Senoji Gedimino prospekto danga laikė tikrai ilgai, kol nebuvo sugalvota pakeisti ją nekokybiškomis trinkelėmis. O Vilniaus gatvė – tai muša visus neūkiškumo rekordus…. GĖDA!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button