Vilniaus gatvės

Teismas sustabdė 40 mln. eurų Vilniaus eismo saugumo konkursą

Bendrovės „Biseris“ prašymu teismas laikinai sustabdė preliminarios 40 mln. eurų vertės eismo saugumo priemonių įrengimo Vilniuje konkursą.

Tačiau teismas leido savivaldybei toliau bendrauti su potencialiais tiekėjais bei pateikti atsakymus ir  paaiškinimus, gautus iki bylos iškėlimo.

Pasak Vilniaus apygardos teismo atstovės Linos Nemeikaitės, toks sausio 4 dienos teismo sprendimas neleis ilgam sustabdyti konkurso procedūrų.

 

„Kaip nurodė pati perkančioji organizacija, jai pateikus papildomus paaiškinimus galimai ir ieškovas („Biseris“ – BNS) praras suinteresuotumą toliau tęsti teismo procesą“, – BNS komentavo teismo atstovė.

Anot L.Nemeikaitės, „Biseris“ skundė savivaldybės atsakymus dėl ženklinimo darbų įkainojimo, atitvarų įrengimo specifikacijų ir kitus.

Savivaldybės atstovai BNS atsisakė teikti bet kokią informaciją, susijusią su šiuo konkursu. 

 

„Iki pirkimo procedūrų pabaigos neturime teisės teikti informacijos, kuri gali įtakoti tiekėjų veiksmus ar neveikimą“, – rašoma savivaldybės BNS atsiųstame komentare.

Viešųjų pirkimų portale nurodoma, kad savivaldybė pernai lapkritį paskelbė penkių dalių konkursą. Paslaugas numatyta teikti trejus metus.

Pagal techninę specifikaciją numatoma iš naujo įrengti ir atnaujinti keliasdešimt tūkstančių mieste esančių eismo saugumo priemonių: pastatyti greičio mažinimo kalnelius, atitvarus, kelio ženklus, atnaujinti gatvių ir dviračių takų ženklinimą. 

 

Skelbiama, kad Vilniaus savivaldybė šiuo metu prižiūri per 1,2 tūkst. kilometrų gatvių, iš jų apie per 200 kilometrų sudaro žvyrkeliai.

Autorius Remigijus Bielinskas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Paulius
Paulius
18 dienas (-ų)

Gal dar numatytų panašias sumas ir kelių dangai sutvarkyti? Daug kur keliai kaip po bombardavimo, tikrai įtakoja saugumą.

Untu
Untu
17 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Paulius

Nuvažiuoti iš taško A iki taško B galima ko puikiausiai, kam kišti milijonus į asfaltą dėl kelių nelygumų. Aplamai, pirmenybė turėtų būti dviračių takams ir šaligatviams, o keliai paskutinėje vietoje.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button