Vilniaus gatvės

T. Narbuto g. bus ribojamas eismas: pataria apvažiuoti

UAB „Grinda“ informuoja, jog pradeda T. Narbuto gatvės lietaus nuotekų sistemos rekonstrukcijos darbus, nuo rugpjūčio 16 iki rugpjūčio 31 d. T. Narbuto gatvės skiriamojoje juostoje bus įrengiami techninių prieduobių – vertikalių šachtų, tarp kurių bus tiesiamas vamzdynas – pamatai. 

„Eismas T. Narbuto gatve nebus uždarytas, tik dėl vykdomų darbų abiem kryptimis susiaurės antroji eismo juosta. Jau įrengti apie tai įspėjantys kelio ženklai, rekomenduojamos apvažiavimų schemos, informacija apie vykdomus remonto darbus skelbiama informacinėse švieslentėse ir populiariausiose navigacijos programėlėse“, – praneša UAB „Grinda“.

Patarimai, kaip apvažiuoti

Vykstantiems Konstitucijos prospektu link Karoliniškių ar Pilaitės, rekomenduojama rinktis maršrutą Geležinio Vilko gatve ir Laisvės prospektu. Vykstantiems Viršuliškių ar Justiniškių link – apylanką Ukmergės gatve ir Laisvės prospektu.

 

Vykstantiems Laisvės prospektu nuo Karoliniškių pusės rekomenduojama rinktis apylanką Viršuliškių ir Ukmergės gatvėmis.

Vykstantiems Laisvės prospektu nuo Viršuliškių pusės rekomenduojama rinktis maršrutą Laisvės pr. per Lazdynus ir Geležinio Vilko gatvę.

Vykstantiems Pilaitės prospektu rekomenduojama rinktis apylanką Laisvės pr. per Lazdynus ir Geležinio Vilko gatvę.

 

Vykstantiems per Konstitucijos žiedą rekomenduojama rinktis maršrutą Saltoniškių ir Sėlių gatvėmis.

T. Narbuto-Saltoniškių gatvių lietaus nuotekų rekonstrukcija

T. Narbuto gatvė yra svarbi transporto arterija, su centrine miesto dalimi jungianti kelis rajonus. Naujojo kolektoriaus trasa drieksis apie 1,2 km – nuo T. Narbuto gatvės įdubos, Saltoniškių ir Sėlių gatvėmis iki Upės gatvės, kur bus įrengta paviršinių nuotekų valykla. Rekonstrukcijos metu bus įrengti papildomi lietaus vandens surinkimo šuliniai, paskirstymo kameros, smėlio ir naftos gaudyklės bei taršos monitoringo sistema. Tai užtikrins, kad beveik 105 ha plote susidarančios paviršinės nuotekos pateks į nuotekų tinklus ir nebetvindys gatvių. T. Narbuto gatvės lietaus nuotekų tinklo rekonstrukcijos projektas šiemet paskelbtas geriausiu Lietuvos inžinerinių tinklų BIM projektu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button