MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Vilniaus gatvės

Sostinės Geležinio vilko gatvėje ir žiede planuojama papildoma juosta

Sostinės Geležinio vilko gatvės ir Konstitucijos prospekto žiedą planuojama rekonstruoti, įrengiant papildomą eismo juostą. 

Anot savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjo Tomo Kamaičio, papildoma juosta, važiuojant nuo Vingio parko link Šeškinės ir išvažiuojant iš Geležinio vilko tilto, turėtų sumažinti kamščius prie įvažiavimo į žiedą.

„Praėjusių metų rugpjūtį buvo atlikti eismo organizavimo pakeitimai ir nustatyta nauja tvarka žiedinėje sankryžoje. Perskirsčius srautus, nustatyta, kad rytinio piko metu yra nemažas srautas į Konstitucijos prospektą, viena juosta nepakanka laidumo“, – BNS sakė T. Kamaitis. 

Anot jo, savivaldybė dar turės paskelbti statybos darbų rangos konkursą, tačiau tikimasi, kad papildoma juosta atsiras dar šiemet. 

„Laukiame projekto, leidimo, tada parinksime rangovą darbams atlikti. Planuojame projektą ir statybos leidimą turėti dar šiais metais, ir įgyvendinti projektą“, – sakė T. Kamaitis.

Vilniaus savivaldybė pasirašė 15 tūkst. eurų vertės sutartį su bendrove „Skaitmeninis lapas“ dėl papildomos juostos projektavimo. Įmonė parengs techninį darbo projektą, gaus statybos leidimą bei atliks projekto priežiūrą.

Sutartis su pasirašyta vasarį, galios iki 2022 metų, nurodoma centriniame viešųjų pirkimų portale.

Konkurse taip pat dalyvavo dar trys bendrovės – „Atamis“ (siūloma paslaugų kaina – 21 tūkst. eurų), „Projektai ir co“ (24,8 tūkst. eurų) bei „Plentprojektas“ (27 tūkst. eurų), laimėtojas pasirinktas pagal mažiausios kainos kriterijų.

Autorė: Erika Alonderytė

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinės gatvėse jau sutvarkyta per 5000 duobių

Made in Vilnius

Prasideda kelio Vilnius-Utena rekonstrukcija (bus eismo ribojimų)

Donatas Andrijauskas

Šiąnakt „Grinda“ valys gatves ir taisys duobes

Evaldas Činga

Santariškėse atidaryta didžiausia daugiaaukštė stovėjimo aikštelė

Donatas Andrijauskas

Dėl pastato Rusų g. 5 rekonstrukcijos laikinai bus ribojamas eismas Senamiestyje

Evaldas Činga

„Grinda“ valo gatves Lazdynų seniūnijoje

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika