Vilniaus gatvės

Sostinėje už parkavimą jau galima atsiskaityti ne tik „m.Parking“, bet ir „uniPark“

Vilnius atveria didesnes galimybes apmokėti už automobilio stovėjimą. Sostinės vairuotojai mėlynoje, raudonoje, geltonoje ir žalioje vietinės rinkliavos zonose nuo šiol gali atsiskaityti ne tik „m.Parking“, bet ir „uniPark“ mobiliomis programėlėmis.

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ su „uniPark“ prekės ženklą valdančia bendrove „Stova“ sutartį sudarė po konkurso, Vilniaus tarybai nusprendus sudaryti galimybes už stovėjimą atsiskaityti ir trečiųjų šalių programėlėmis.

„Pristatydami papildomus atsiskaitymo būdus už mokamą parkavimą rinkliavos zonose pirmiausia siekiame, kad vairuotojai turėtų daugiau laisvės pasirinkti.

 

Patys toliau tobulindami ir plėsdami „m.Parking“ funkcionalumus, atveriame galimybę ir kitiems partneriams, kurie savo naudotojams leistų mokėti rinkliavą už automobilių stovėjimą per jų valdomas platformas. Toks funkcionalumas jau dabar startuoja „uniPark“, o ateityje numatyta bendradarbiauti ir su daugiau paslaugą teikiančių bendrovių“, – sako „Susisiekimo paslaugos“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Sonata Dambrauskienė.

Iki šiol už rinkliavą vairuotojai išmaniuosiuose įrenginiuose galėjo apmokėti mobiliojoje programėlėje „m.Parking“ –  tai sėkmingai galės daryti ir toliau. „uniPark“ mobiliąja programėle, kaip ir „m.Parking“, bus galima atsiskaityti visose Vilniaus miesto rinkliavos zonose. Parkavimą sostinėje vairuotojai taip pat gali apmokėti SMS numeriu 1332 arba parkomatuose.

„Kaip ir dera šiuolaikiškam miestui, apmokėti parkavimo paslaugas išmaniaisiais įrenginiais Vilniuje dabar galima lanksčiau ir patogiau. Ši transporto paslaugų plėtra sostinėje atliepia miesto siekį įgyvendinti darnaus judumo planus“, – komentuoja UAB „Stova“ direktorius Artūras Satkūnas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button