Vilniaus gatvės

Pradėjo veikti nauja stovėjimo aikštelė šalia Santaros klinikų Vaikų ligoninės

Nuo šiol galimybių patogiai palikti automobilius ir kitas transporto priemones prie Santaros klinikų Vaikų ligoninės bus dar daugiau – bendrovė „Santaros parkavimo paslaugos“ baigė naujos, šiuolaikiškos 200 vietų stovėjimo aikštelės įrengimo darbus. Tuo pačiu metu atnaujintos ir stovėjimo aikštelės Santariškių gatvės pradžioje, kuriose yra per 300 stovėjimo vietų.

Tvarkant aikšteles buvo atnaujinta danga ir aikštelių apšvietimas, padidintas neįgaliųjų vietų skaičius, sukurtos vietos dviračiams, motociklams ir elektromobiliams su jiems skirtomis krovos stotelėmis. Taip pat buvo įrengtos švieslentės su krypčių ir laisvų vietų nuorodomis, pastatytos kasos atsiskaityti grynaisiais ir kortelėmis. Be to, aikštelės tapo saugesnės – dabar jos nuolat stebimos vaizdo kamerų.

Pasak bendrovės „Santaros parkavimo paslaugos“ direktoriaus Mariaus Blagnio, įrengiant naują aikštelę šalia Vaikų klinikos bei vykdant atnaujinimo darbus, itin didelis dėmesys buvo skirtas tam, kad visi žmonės stovėjimo vietas surastų kuo paprasčiau ir greičiau.

 

„Norėjome padėti žmonėms lengviau susigaudyti aikštelėje ir pasirinkti geriausią stovėjimo vietą, todėl įrengėme tai palengvinančius nukreipiamuosius informacinius stendus bei laisvų vietų indikatorius. Išplėtėme ir mokėjimo už stovėjimą galimybes – nuo šiol galima atsiskaityti mobiliąja programėle, grynaisiais arba mokėjimo kortele vietoje, – sakė M. Blagnys. – Teigiamų pokyčių šioje teritorijoje žmonėms reikėjo jau seniai. Tai yra tik pirmieji žingsniai, kuriais bus išspręsti visi komfortiško privažiavimo ir automobilio palikimo prie Santaros klinikų klausimai.“

Naujos aikštelės ir esamų aikštelių atnaujinimas vykdomas pagal 2017 metais su Sveikatos apsaugos ministerija pasirašytą koncesijos sutartį, numatančią 2250 naujų stovėjimo vietų sukūrimą ir 500 dabartinių vietų atnaujinimą.

 

Kaip buvo skelbta anksčiau, šalia Santaros klinikų jau pradėtos pirmos iš trijų numatytų daugiaaukščių stovėjimo aikštelių statybos. Planuojama, kad klinikų darbuotojų ir lankytojų automobilius pirmosios dvi daugiaaukštės aikštelės galės priimti kitų metų pavasarį, o trečioji – liepos mėnesį.

Su stovėjimo aikštelių išsidėstymu šalia Santaros klinikų galima susipažinti bendrovės „Santaros parkavimo paslaugos“ svetainėje Santarosparkavimas.lt. Nauja aikštelė šalia Vaikų ligoninės žymima P7, o atnaujintos buvo P1, P2 ir P3 aikštelės.

Bendrovę „Santaros parkavimo paslaugos“ per įmonę „Parkdema“ valdo „Lords LB Asset Management“ fondas „Energy and Infrastructure SME Fund“. UAB „Parkdema“ priklauso „Unipark“ bendrovės Lietuvoje ir Latvijoje, „Citypark“ Estijoje ir „City Parking Group“ Lenkijoje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Monika
Monika
1 metus

Čia apiplėšimas, o ne stovėjimo aikštele už 15 min sumokėjau 0,60 € ir dar čekio neišraše. Čia monopolija , kodėl nėra nemokamu aikštelių?kas čia uždirba mūsų visų sąskaita?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button