Vilniaus gatvės

Rangovai pakartotinai atlieka kasimo darbus Olandų gatvėje

UAB “Vilniaus vandenys” informuoja, kad spalio 2-3 d. bendrovės rangovai – įmonė „Instita“, dėl pažeisto lietaus tinklo vamzdžio, Olandų gatvėje, važiuojamojoje dalyje, vykdys pakartotinius kasimo darbus. Vykstant darbams gatvėje sumažės transporto priemonių pralaidumas, todėl, pagal galimybes, vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus.

Rangos paslaugų įmonė „Instita“ Olandų gatvėje vykdė vandentiekio tinklo rekonstrukcijos darbus. Darbų metu buvo pažeistas lietaus tinklo vamzdis, už kurio eksploataciją atsakinga įmonė Grinda. „Vilniaus vandenų“ rangovai įpareigoti nedelsiant pašalinti atliktų darbų padarinius. „Vilniaus vandenys‘‘ atsiprašo vilniečių už galimus laikinus nepatogumus, kurie neišvengiami rangovams važiuojamoje kelio dalyje atliekant kasimo darbus.

Jei bendrovė nustato, jog darbai buvo ar yra atliekami nekokybiškai ir nesilaikant įvardintų kokybės reikalavimų, „Vilniaus vandenys“ pakartotinai įvertina rangovų įsipareigojimus, o užfiksavus esminių rangos sutarties sąlygų pažeidimų – bendrovė svarsto bendradarbiavimą su nepatikimu partneriu nutraukti.

 

„Vilniaus vandenys“ prašo miestiečių – pastebėjus bendrovės ar jos rangovų darbuotojus nesaugiai ar aplaidžiai atliekant tinklų rekonstrukcijos ar avarijų šalinimo darbus – nedelsiant pranešti apie tai bendrovei

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button