Vilniaus gatvės

Po bendruomenės balsavimo – laikini tranzitinio eismo ribojimai Paupio gatvėje

Nuo birželio 24 dienos Paupio gatvės atkarpoje nuo 1 iki 14A – laikinai ribojamas tranzitinis eismas. Eismo pakeitimai galios iki liepos 11 d. 23:59. Taip per demokratišką balsavimą platformoje KIWI nusprendė šios Paupio gatvės atkarpos gyventojai ir verslų atstovai.

Nuo ketvirtadienio Paupio gatvės pradžioje, šalia namo Paupio g. 3, stovintis kintamos informacijos kelio ženklas atvaizduos kelio ženklą 303 (motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas). Laikini eismo pakeitimai leis šioje vietoje apsisukti ir grįžti į Užupio gatvę.

Nuo birželio 16 iki 23 dienos testuota eksperimentinė eismo valdymo platforma www.kivigatve.lt suteikė galimybę gyventojams ir verslo atstovams patiems spręsti dėl eismo ribojimų netranzitinėse, D kategorijos gatvėse, o testavimas vyko būtent Paupio gatvėje Užupyje. Registruotis platformoje ir balsuoti dėl eismo pokyčių galėjo miestiečiai ir verslo atstovai, gyvenantys ir dirbantys Paupio gatvės atkarpoje iki tilto per Vilnią (Paupio g. 1 – 14A).

 

Apie pokyčius bendruomenė buvo informuojama ir skrajutėmis Paupio gatvėje, Užupio bendruomenės paskyroje feisbuke. Prie kelio ženklo – lauko baldo – buvo pritvirtintas planšetinis kompiuteris, kuriame galima susipažinti su projektu.

Buvo numatyta laikinai panaikinti automobilių stovėjimo vietas  Paupio gatvės pradžioje, įvesti dvipusį eismą Paupio gatvėje iki namo Paupio g. 3, taip sudarant galimybę apsisukti atvažiavus iš Užupio ir Malūnų gatvių. Nuo namo, esančio Paupio g. 3, išliks vienos krypties eismas. Šioje vietoje atsiras kintamos informacijos išmanusis kelio ženklas ir automobilių valstybinių numerių nuskaitymo kamera. Antroji numerių nuskaitymo kamera numatoma prie tilto per Vilnią. Surinkta informacija bus naudojama statistikai apie transporto srautus Paupio gatvėje gauti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Troy
Troy
27 dienas (-ų)

gera ideja, senokai reikejo tokios savivaldos irankio. Vilnius smarkiai atsilkes, visose srityse

miestietis
miestietis
1 mėnesį

Gal Maironio, Goštauro, ar pvz Kalvarijų gatvės bendruomenės irgi turėtų nubalsuoti ir uždaryti tranzitinį eismą 🙂 Ko čia po langais visi važinėja ir vaikšto!

Tai jo
Tai jo
28 dienas (-ų)
Atsakinėti į  miestietis

Aš tai geriau siūlyčiau visam Senamiesty ir Užupyje panaikinti šaligatvius ir neberiboti greičio. Nuo šiol visame Senamiestyje būtų galima važinėti 130 km/h. Dar idėja – neleisti į siauras senamiesčio gatveles įvažiuoti automobiliams ir motociklams, kurie nekelia ypatingai didelio garso ir neišleidžia iš duslintuvo juodų, baltarusiško dyzelio dūmų. Dar galėtume leisti sunkiam transportui sutrumpinti kelią ir leisti kirsti miestą per tą patį Senamiestį ir Užupį.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button