Vilniaus gatvės

Pilaitės rajone – nauja sankryža

Nuo šiandien Pilaitės pr. – V. Pociūno g. ir naujai statomoje V. Pociūno–Sidaronių g. sankryžose įvedamas aiškesnis ir saugesnis eismo organizavimas dviratininkams, pėstiesiems ir sklandesniam eismui automobiliais.

Prie šalia Pilaitės prospekto naujai statomo prekybos centro vystoma infrastruktūra ir įrengta nauja V. Pociūno–Sidaronių g. sankryža, V. Pociūno g. atkarpoje tarp Pilaitės pr.–V. Pociūno g. ir naujai statomos V. Pociūno–Sidaronių g. sankryžų įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, tiesiamas naujas automobilių pravažiavimo kelias už statomo prekybos centro.

V. Pociūno–Sidaronių g. sankryžoje visą parą eismo situaciją stebės vaizdo stebėjimo kamera, Pilaitės pr. link centro įrengtas greičio matuoklis su A juostos kontrolės funkcija (šiuo metu matuoklis dar yra testuojamas), statoma požeminė perėja per Pilaitės pr.

 

Pilaitės pr. – V. Pociūno g. sankryžos rekonstrukcijos darbai jau atlikti. Yra įrengtos papildomos eismo juostos kairiesiems ir dešiniesiems posūkiams iš Pilaitės pr. į V. Pociūno g. Anksčiau automobiliams į V. Pociūno g. pasukti iš Pilaitės pr. buvo skirta po vieną eismo juostą iš abiejų krypčių, o dabar yra po 2 juostas.

Patogiau Pilaitės pr. judės ir dviratininkai bei pėstieji. Jų eismo reguliavimui įrengti bendri pėsčiųjų ir dviračių šviesoforai, yra žalio signalo iškvietimo mygtukai. Iki šiol pėstieji ir dviratininkai Pilaitės pr. kirsti galėjo tik pėsčiųjų perėjomis rytinėje ir vakarinėje sankryžos dalyse. Nuo šiol vakarinėje dalyje bus ne tik reguliuojama pėsčiųjų perėja, bet ir dviračių pervaža, todėl dviratininkai į kitą Pilaitės pr. pusę galės pervažiuoti nenulipdami nuo dviračio. Rytinėje sankryžos dalyje taip pat statoma požeminė pėsčiųjų perėja, kuri bus baigta jau šį rudenį ir gatvę bus galima kirsti nelaukiant žalio šviesoforo signalo.

Kaip keisis viešasis transportas?

Dėl darbų Pilaitės pr. buvo pakeista 32-ojo maršruto trasa. Nuo rugpjūčio 10 d. 32-ojo maršruto autobusai darbo ir poilsio dienomis grįžta į savo įprastą trasą Žvėrynas-Zujūnai-Gineitiškės-Pašilaičiai.

 

Pilaitės pr., kaip įprastai, ir toliau kursuoja 4G, 30, 54, 63, ir 75 maršrutų autobusai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Pilaitiškis
Pilaitiškis
3 mėnesius

Kodėl panaudotas klaidinantis straipsnio pavadinimas. Naujas, tai suprantu pastatytas iš naujo. Seną visiškai sugriaunant. O ar taip buvo padaryta? Ne.

Vilnietis
Vilnietis
3 mėnesius

Rimta sankryza. Gerai padirbeta. Saunuoliai!
Laukiam Outlet’o atidarymo.

Vilnietis
Vilnietis
2 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnietis

Sankryža yra nesaugi ir nelogiška. Trumpa atkarpa su A juostsa neturi jokios prasmės nei logikos. Iš aplinkelio isukant į Pilaitės pr. turi kirsti dvi juostas norint isilieti į srautą, dažnu atveju stovi toj pačioj A juostoj blokuodamas pravažiavimą ir laukdamas kol kas nors ileis. Pravažiavus sankryžą ir norint pasukti į degalinę Viada vėl turi kirsti dvi juostas. Kur čia saugumas ir logika. “gerai padirbėta”?

Pilaites gyventojas
Pilaites gyventojas
3 mėnesius

Kas per de…las sugalvojo padaryti A juosta vaziuojant is aplinkelio link pilaites, dabar net neimanoma normaliai susilieti su srautu, o reikia atsistoti skersai kelio toje pacioje A juostoje ir blokuoti ja, norint isirikiuoti i juosta, kuria galima vaziuoti tiesiai…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button