Vilniaus gatvės

Paupio gatvėje – eksperimentinis eismo valdymas

Nuo birželio 16 dienos pradedama testuoti eksperimentinė eismo valdymo platforma www.kivigatve.lt. Internetinė platforma suteiks galimybę gyventojams ir verslo atstovams patiems spręsti dėl eismo ribojimų netranzitinėse, D kategorijos gatvėse, o testavimas vyks Užupyje, Paupio gatvėje. Pokyčiai bus realiu laiku įgyvendinti išmanaus kelio ženklo pagalba. Šiuo metu platformoje registruotis ir dėl eismo pokyčių balsuoti gali miestiečiai ir verslo atstovai, gyvenantys ir dirbantys Paupio gatvės atkarpoje iki tilto per Vilnią (Paupio g. 1 – 14A).

Platforma www.kivigatve.lt bus testuojama nuo birželio 16 d. iki liepos 12 d. Testavimo metu Paupio gatvėje ir jos prieigose numatomi šie eismo pokyčiai:

  • Laikinai panaikintos automobilių stovėjimo vietos Paupio gatvės pradžioje.
  • Įvedamas dvipusis eismas Paupio gatvėje iki namo Paupio g. 3, taip sudarant galimybę apsisukti atvažiavus iš Užupio ir Malūnų gatvių.
  • Nuo namo, esančio Paupio g. 3, išliks vienos krypties eismas. Šioje vietoje atsiras kintamos informacijos išmanusis kelio ženklas ir automobilių valstybinių numerių nuskaitymo kamera. Antroji numerių nuskaitymo kamera numatoma prie tilto per Vilnią. Surinkta informacija bus naudojama statistikai apie transporto srautus Paupio gatvėje gauti.
  • Nuo birželio 21 d. įsigalios bendruomenės sprendimas dėl eismo pakeitimų. Apie sprendimą bus informuojama papildomai.

Paupio gatvės gyventojų ir verslo atstovų (Paupio g. 1 – 14A) dėmesiui – iki birželio 21 d. pabaigos kviečiami registruotis www.kivigatve.lt ir išsakyti savo nuomonę, kokių eismo pokyčių norėtų šioje gatvės atkarpoje. Po birželio 21 d. Paupio gatvės atkarpoje įsigalios bendruomenės priimtas sprendimas dėl eismo ribojimo ar gatvės uždarymo tam tikromis dienomis ir valandomis. Sprendimas bus realiu laiku atvaizduojamas kintamos informacijos kelio ženkle ir pristatytas išsamiai.

 

Paupyje numatyti eismo pokyčiai galios iki liepos 12 dienos. Apie pokyčius bendruomenė informuojama skrajutėmis Paupio gatvėje, Užupio bendruomenės paskyroje socialiniame tinkle Facebook, taip pat informacija bus skelbiama www.kivigatve.lt. Prie kelio ženklo – lauko baldo pritvirtintas planšetinis kompiuteris, kuriame galima susipažinti su projektu.

Testavimo metu vilniečių prašoma kantrybės ir supratingumo. Dėl klausimų susijusių su projektu rašykite el. paštu [email protected] Projektą vykdo MB „Pupa – strateginė urbanistika”.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aleksas
Aleksas
1 mėnesį

I see

Benas
Benas
1 mėnesį

Geriau nuimkit kelio dangas nuo Aukštaičių g.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button