Vilniaus gatvės

Pasivažinėjęs „Patobulintu“ „Volkswagen Golf“, vilnietis neteko vairuotojo pažymėjimo

Pirmadienio vakarą Lietuvos kelių policijos tarnyba informavo, jog už chuliganišką vairavimą ir kitus KET pažeidimus, nubaudė asmenį, kuris kovo 14 d. „patobulintu“ „Volkswagen Golf“ automobiliu važinėjosi sostinės gatvėmis.

Kaip informavo policija, vairuotojui paskirta nuobauda – 225 eur ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėn.

„Pažeidimo esmė – vairuodamas nustatytų techninių reikalavimų neatitinkančią transporto priemonę, kurios techninės charakteristikos pakeistos, t. y. vietoje gamintojo nustatytų ratlankių ir padangų, sumontuoti traktoriaus ratlankiai su padangomis, kurie išsikiša iš už transporto priemonės gabaritų (kėbulo), dalyvavo viešajame eisme važinėdamas gyvenvietės gatvėmis taip demonstruodamas savo išskirtinumą prieš kitus eismo dalyvius, naudojosi mobiliojo ryšio priemone (telefonu) rankomis, Vilniaus m., Savanorių pr. ir Liepsnos g. sankirtoje priekiniais automobilio ratais užvažiavo ir sustojo ant šaligatvio, kai galinė automobilio dalis liko važiuojamojoje kelio dalyje (sankryžoje), tuo trukdydamas pėsčiųjų ir transporto priemonių eismui, Savanorių pr. ir Naujosios Riovonių g. sankryžoje, sukdamas į kairę ir keisdamas važiavimo kryptį, nerodė įspėjamųjų posūkių šviesos signalų. Šiais savo veiksmais kėlė realų pavojų eismo saugumui, savo ir kitų eismo dalyvių sveikatai bei gyvybei. Pažeisti KET 9, 15, 20, 82, 150.5, 150.8, 150.10, 223 punktų reikalavimai.Atsakomybė taikyta pagal ANK 420 str. 2 d., 415 str. 2 d., 417 str. 1–3 dalis“, – praneša Lietuvos policija.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
45 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Policininkai kieti vyrukai :-)) toki suda rast :-)
Policininkai kieti vyrukai :-)) toki suda rast :-)
28 dienas (-ų)

bugaga

Simas
Simas
29 dienas (-ų)

Tada jau kas antram reikia teises atimti.

Andrius
Andrius
26 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Simas

Už vazinejima su traktoriaus ratais ant golfo? Kiekvienam? Rimtai?:)

Kvanka
Kvanka
29 dienas (-ų)

Tikras asilas (greičiausiai, ąsilas). Kitąkart karvę tegu pasikinko į vežimą, teises bent jau išsaugos.

Kęstas
Kęstas
30 dienas (-ų)

Policija jau gali save apdovanoti, kad susidorojo su metų chuliganų. Tik kažkodėl neatlėkė su visu eskortu, kai golfas buvo gatvėje, o pasinaudojo yuotube įrašu, ir pavaidino kokie jie kiti… Baudas įšrašydami.

… Ginti, Saugoti, Nubausti…

bulve
bulve
30 dienas (-ų)

agugu

Rekomenduojamas VIDEO
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button