Vilniaus gatvės

Olandų gatvėje tęsiami remonto darbai

Vos atšilus orams sostinėje prasidėjo gatvių tvarkymo darbai – beveik 400 metrų ilgio Olandų gatvės atkarpoje, tarp Filaretų ir Polocko, gatvių jau keičiami kelio bortai, remontuojami  šaligatviai, lietaus surinkimo šuliniai.

„Olandų gatvė juosia Senamiestį ir jungia kelias svarbias sostinės arterijas, kuriomis naudojasi miestiečiai gyvenantys centrinėje miesto dalyje, Užupyje, Antakalnyje, Žirmūnuose, Naujojoje Vilnioje. Kasdien šia gatve pravažiuoja daugiau nei 40 tūkst. transporto priemonių. Planuojame, kad atnaujinta beveik 1,5 km ilgio Olandų gatve vilniečiai galės važiuoti jau balandį“, – sako bendrovės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Šiuo metu atnaujinamas ir gatvės apšvietimas: keičiamos atramos, montuojami nauji ekonomiški LED šviestuvai.

 

Pernai buvo sutvarkyta beveik kilometro ilgio Olandų gatvės atkarpa nuo Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios link Užupio. Keturių eismo juostų gatvės atkarpoje buvo pakeisti kelio bortai, paklota nauja ištisinio asfalto danga, pakeisti nusidėvėję šulinių dangčiai ir atnaujintas ženklinimas. Tvarkant gatvės atkarpą nuo Olandų žiedo iki Karo technikos muziejaus bei nuo S. Batoro ir Drujos g. iki Filaretų g. pakeisti lietaus nuotekų surinkimo šuliniai, kelio bortai, paklotas asfaltas.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Tam, kad būtų kuo mažiau trikdomas transporto eismas, Olandų gatvės remonto darbai nebus vykdomi rytinio ir vakarinio pikų metu. Jie prasidės vėliau – nuo 9 val. ir tęsis iki 15 val., o šaligatvių remonto darbai vyks nuo 7 val. iki darbo dienos pabaigos.

Gatvių tvarkymo ir kiti darbai vyksta Žaliakalnio, V. A. Graičiūno, Vasario 16-osios, Dariaus ir Girėno, Metalo gatvėse.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aldas
Aldas
2 metus

O ten, kur pernai nuo Petro Povilo į viršų suremontavo, tai dviračiu, paspirtuku pravažiuot normaliai neįmanoma, plytelės paliktos išklibę, siaura, dviračių juostos nėra. O vaikus į mokyklą vežt dėl to tik automobiliu išeina. Zuoko stilius vistiek.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button