Vilniaus gatvės

Nuspręsta: Naujamiestyje gatvės turgus vyks kievieną savaitgalį – bus uždaroma Naugarduko gatvė

Bendruomeninėms veikloms ir kasdieniams Naujamiesčio gyventojų pasivaikščiojimams vis patrauklesne tampanti Naugarduko gatvės dalis nuo Vytenio iki Švitrigailos gatvių kiekvieną sekmadienį, nuo 10 iki 14 val., virs turgumi su ūkininkų prekėmis tiesiai iš kaimo, maisto vagonėliais ant ratų. Šioje atkarpoje bus laikinai ribojamas automobilių eismas.

Kiekvieną 2021 m. sekmadienį, planuojami eismo pakeitimai nuo 9.30 iki 14.30 val. Naugarduko gatvėje tarp Švitrigailos ir Vytenio gatvių

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad kiekvieną sekmadienį Naugarduko gatvės dalyje nuo Švitrigailos iki Vytenio gatvės, laikinai bus keičiamas 73-iojo maršruto autobusų eismo organizavimas.

 

Autobusai kursuodami Justiniškių kryptimi, iki Skroblų stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau Kauno gatve ir įsukus į Švitrigailos gatvę grįš į įprastą trasą. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Naugarduko, Švitrigailos (Vilkpėdės kryptimi) ir Vytenio viešojo transporto stotelėse, tačiau papildomai stos Naujamiesčio bei „Spartos“ stotelėse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
111 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Julcik
Julcik
3 mėnesius

O ką daugiau nėra vietų Vilniuje, aikščių, kur galima daryti turgų?! Būtinai gatvėje? Nesąmonė!!! Ankščiau buvo tendenciją platinti gatvės, kad būtų patogiasnis ir greitesnis pravažiavimas, o dabar atvirkščiai siaurina ir uždaro-turguj, kas bus ateity?

Senis
Senis
3 mėnesius

Idiotizmas, nėra žodžių ….
Vilniaus valdžia daro viską, kad pabloginti eismą mieste.

Laura
Laura
3 mėnesius

Man patinka,netoli namų. Puiki galimybė įsigyti skanesnių, natūralesnių produktų.

Rasa
Rasa
3 mėnesius

Sutinku, Naugarduko gatvė paversta ir toliau verčiama kažkokia nesąmone. Kokie dar “eksperimentai” laukia tos vargšės gatvės ir jos gyventojų?

Rytis
Rytis
4 mėnesius

Geriau Gedimino prospektas ir taip nuolat ribojamas eismas

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button