Vilniaus gatvės

Nuo rytojaus keičiasi eismas V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse

Nuo kovo 1-osios sostinės savivaldybė keičia eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse – didina eismo saugumą ir skiria daugiau erdvės automobilių statymui. Šie pokyčiai įvedami išanalizavus ir įvertinus srautus, transporto priemones vairuojančių saugumą, prasilenkimo galimybes ir eismo sąlygas.

„Nuo kovo 1 d. įvedus naują eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse, atsiras daugiau erdvės automobilių stovėjimui, transporto priemonių manevravimui, padidės eismo saugumas, pagerės susisiekimas su aplinkinėmis gatvėmis. Šių pokyčių laukė ir aplinkui gyvenantys vilniečiai, patirdavę nepatogumų dėl didelių transporto srautų ir sudėtingo pravažiavimo“ – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Tomas Kamaitis.

 

V. Mykolaičio-Putino gatvės dalyje, nuo M. K. Čiurlionio link M. Valančiaus gatvės, bus įvestas vienpusis eismas, kaip ir Suvalkų gatvėje, nuo M.Valančiaus gatvės link M. K. Čiurlionio gatvės.

M. K. Čiurlionio g. ir M.Valančiaus gatvėje eismo tvarka nesikeis – bus paliktas dvipusis transporto eismas.

Vairuotojai prašomi būti atidūs, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button