Vilniaus gatvės

Nemenčinės plente – beveik 3 km naujo asfalto

Sostinėje pradėta remontuoti per Antakalnio seniūniją besidriekianti Nemenčinės plento atkarpa – nuo Kairėnų iki Svajonių gatvės, važiuojant centro kryptimi. Iki liepos beveik 2,6 km ilgio gatvės atkarpoje bus paklota nauja asfalto danga ir atnaujintas ženklinimas. Prieš dvejus metus buvo atnaujinta šio plento 2 km ilgio atkarpa išvažiuoti iš miesto. Nemenčinės plento remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 620 tūkst. eurų.

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

„Nemenčinės plentu kasdien į miesto centrą keliauja daugiau kaip 12 tūkst. vilniečių, gyvenančių Kairėnų, Nemenčinės, Antavilių, Raudondvario, Bezdonių ar kituose rajonuose. Šiemet atnaujinsime atkarpą nuo Kairėnų iki Svajonių gatvės, o kitąmet suplanavome dar daugiau šios, vienos ilgiausių Vilniaus gatvių atnaujinimo darbų. Jau parengtas jos rekonstrukcijos nuo Kairėnų gatvės iki miesto ribos projektas. Kitąmet planuojame nutiesti keturių eismo juostų, daugiau kaip 5 km ilgio gatvę, įrengti šviesoforais reguliuojamas sankryžas, dviračių ir pėsčiųjų takus, naują LED apšvietimą ir viešojo transporto stoteles. Projektui įgyvendinti numatyta skirta daugiau negu 24 mln. eurų. Atnaujinus plentą pagėrės susisiekimo galimybės, sumažės transporto spūsčių, o eismo dalyviai jausis saugiau“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Vytautas Mitalas. 

Kad eismo dalyviai justų kuo mažiau nepatogumų, Nemenčinės plento remonto darbai vyksta ir naktimis, čia įrengti laikini įspėjamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės bei informaciniai stendai. 

 
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Šiuo metu intensyvūs gatvių tvarkymo darbai taip pat vyksta Eišiškių plente, Baltosios Vokės, Juodšilių, Karklėnų, Kaniaviškių, Kalviškių, Metalo, Šviesos, Žemaitės, Krivių, Sėlių, Šeimyniškių, Kalvarijų, Žalgirio, Lvovo, Ąžuolyno, Giedraičių, Geležinio Vilko ir kitose gatvėse. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
2 metus

Tai puiki naujiena, tačiau manau dauguma vairuotojų mielai sutiktų dar metus pavažinėti senuoju asfaltu jeigu už skirtas asfaltavimui lėšas pamatytų kaip vyksta paruošų darbai Kairėnų – Balžio gatvės atkarpoje formuojant keturių juostų gatvę su žaliąja skiriamąja zona

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  Arvydas Norkūnas

tris kartus perskaičiau tamstos komentarą , bet taip ir nesupratau, ką aš mielai turėčiau pamatyt vietoj kelio remonto:]

to hmm
to hmm
2 metus
Atsakinėti į  hmm

būtų džiugu pamatyti, kad pradėta tiesti keturių juostų gatvė nuo Kairėnų gatvės link Nemenčinės, o ne remontuojamas Nemenčinės plentas – kas čia neaišku?

Indrė
Indrė
2 metus
Atsakinėti į  Arvydas Norkūnas

būtent, asfaltas dar buvo visiškai geras, O už poros kilometrų nuo tos vietos – siaubingi kamščiai dviejų juostų kelio atkarpoje. Atrodo, kad darbus jie planuoja žiūrėdami tik į žemėlapį, o ne realią situaciją.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button