Vilniaus gatvės

Neįtikėtinas sprendimas: vidury Konstitucijos prospekto sužaliuos medžiai (siaurins gatvę)

Viena pagrindinių Vilniaus transporto arterijų – Konstitucijos prospektas – toliau keičiasi ir netrukus taps visapusišku Žaliosios bangos pavyzdžiu. Kiekvienas jo kilometras žaliuos medžiais, krūmais, vijokliais: želdiniais bus atskirta ne tik važiuojamoji dalis ir pėsčiųjų takai, bet kai kuriose atkarpose – ir priešingo eismo juostos.

Artimiausiomis dienomis bus išardyta perteklinė asfalto danga vidurinėje skiriamojoje Konstitucijos prospekto juostoje, kurią pakeis gyva žalioji juosta – Vilniaus savivaldybės ir jos įmonių grupės darbuotojai spalio 30 d. čia rinksis pasodinti daugiau kaip 80 medžių ir 800 krūmų.

Nuo spalio 13 d. 9 val. Konstitucijos pr. bus laikinai pakeistas eismo organizavimas – pasirengimo sodinimui metu eismo juostos bus susiaurintos, tad eismo dalyvių prašoma atidžiai stebėti naujuosius laikinus kelio ženklus, laikytis kelių eismo taisyklių ir važiuoti leidžiamu greičiu. 

 

Per keletą artimiausių metų prospekte dar labiau sumažės kietųjų dangų, vietoj jų bus sodinama daugiau želdinių. Keisis eismo juostų pločiai – dabar 3,7 m siekiantis vienos eismo juostos plotis bus siaurinamas iki 3 m, taip pat keisis automobilių eismo organizavimo sprendimai. 

Prie Konstitucijos pr. Žaliosios bangos kūrimo kviečiamos prisijungti visos aplinkui įsikūrusios bendruomenės ir verslo centrai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
134 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Imkit kastuvus
Imkit kastuvus
8 dienas (-ų)

Kai meras kaimietis be vizijos, tai ką jis gali suprasti apie miestą. Išvis suarkite tas gatves, važinėsim šunkeliais tarp medžių, ko ne idilė. Kai kurias gatves jau susiaurino iki tiek, kad šiukšlių mašinos neįsisuka, bet vėlgi, ko norėt kai miesto vyr. inžinierius neatitiko kvalifikacijos reikalavimų.

Bohemietis
Bohemietis
7 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Imkit kastuvus

Kaimiečiai yra tie, kurie skundžiasi siaurinamom gatvėm su savo dyzeliukais pirmą kartą atvažiavę į Vilnių studijuoti. Savivaldybės ir mero asmeniškai pažiūros ir kryptis yra vienareikšmiškai miestietiška. Paspankit kokiam olandui, kad čia pas mus kaimiečiai be kvalifikacijos gatves siaurina, greitį mažina ir dvirtakius tiesia, o tikri vilniečiai reikalauja autostrados ir parkingo.

zigmus
zigmus
8 dienas (-ų)

Itariu, kad siuo atveju muzika uzsake NT vystytojai.
Ten daug gyvenamuju, ju daugeja ir aplinkui – Lvovo, Snipiskes (piromontas bei skansenas).
Lygiai tapati interesu grupe, kuri nuskuto Gedo kalna. Atkatai merui, savaime suprantama.

Paskutinį kartą redaguota 8 dienas (-ų) (zigmus)
zigmus
zigmus
8 dienas (-ų)

Itariu, kad siuo atveju muzika uzsake NT vystytojai.
Ten daug gyvenamuju, ju daugeja ir aplinkui – Lvovo, Snipiskes (piromontas, skansenas).
Lygiai tapati interesu grupe, kuri nuskuto Gedo kalna. Atkatai merui, savaime suprantama.

No brain
No brain
10 dienas (-ų)

Gal pirmiau sutvarkykite Pylimo gatves (tarp Hales turgaus ir 3 PK) bei Basanaviciaus gatves atkarpa tarp Pylimo ir Algirdo gatviu, kur duobes tokios, kad net troleibusai vos pravaziuioja, keleiviu nuo koju nennumesdami. Arba Stuokos-Guceviciaus g. paciame senamiestyje, kur jau galima KAMo karines technikos pakabos atsparuma tikrinti, o tada jau sveikos gatves asfalta lupti ir miska veisti…

Šimašius ant Gedimino kalno
Šimašius ant Gedimino kalno
10 dienas (-ų)

Laukiu, kada savivaldybė patvirtins gatvių siaurinimo standartą ir pagaliau iš Vilniaus bus eiliminuoti visi kaimiečiai su dyzeliniais dvokalais

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button