Vilniaus gatvės

Naujininkuose pradėti Šaltkalvių gatvės remonto darbai

UAB „Grinda“ pradėjo 600 m ilgio Šaltkalvių gatvės atkarpos nuo Dariaus ir Girėno g. iki Prūsų g. remonto darbus.

Ši gatvė – bene tankiausiai apgyvendinta Naujininkų seniūnijoje, ja kasdien naudojasi tūkstančiai gyventojų, šalia daugiabučių namų yra didžiulis automobilių parkavimo vietų poreikis.

Remonto metu gatvę numatyta platinti, tačiau akcentuojama ne važiuojamoji gatvės dalis – iš 9 m gatvės automobilių eismui bus skiriama tik 5,5 m. Likusi erdvė skiriama pėstiesiems (numatyta per visa gatvės ilgį atnaujinti, praplatinti ar naujai įrengti šaligatvius) ir gyventojų automobilių parkavimui (gatvėje numatyta įrengti 112 tvarkingų parkavimo vietų).

 

Numatyta palikti 2 eismo juostas, o siekiant padidinti gyvenamojo rajono pėsčiųjų saugumą, bus suformuotos iškilios pėsčiųjų perėjos, 4 iškilios sankryžos, sumontuotos taktinio urbanizavimo priemonės greičiui mažinti, taigi – saugumui didinti: abipus gatvės suformavus papildomas žaliąsias saleles, jose numatoma pasodinti 40 medelių.

Gatvės remonto metu bus sutvarkytas ir apšvietimas.

Visus darbus planuojama užbaigti iki gruodžio 10 d.

 

Šaltinis: Naujininkų seniūnija

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Alina
Alina
3 mėnesius

Būtų įdomu sužinoti, kas tas “genijus” kuris suprojek tokia kelia, matosi kad ten negyvena ir nesupranta kad iš 2-ju pusiu mašinu statit negalima, niekas nepaklause zmoniu kurie gyvena nuosaveme name, ar nori kad prie pačio lango butu kruva past.mašinu, dauguma gyventoju nepatenkintos to projekto, kad remontojat tai gerai, bet palikit mašinu stovejimo vieta iš vienos puses gatves kaip ir anksciau

Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/transportas/vilniaus-gatves/naujamiestyje-pradeti-saltkalviu-gatves-remonto-darbai/ .

Virgis
Virgis
3 mėnesius

Būtų įdomu sužinoti, kas tas “genijus” darbų planuotojas. Išardytas šaligatvis vienoje pusėje. Tai to negana, pradėtas ardyti šaligatvis ir kitoje pusėje. O kaip žmonės? Jie ten nevaikšto? Ar vaikščiojimui reikia užsimauti kaliošus, nes kitaip su švariais batai nepraeisi ten, ypač po lietaus…

Jonas
Jonas
4 mėnesius

Šiaip jau Šaltkalvių gatvė yra ne naujamiestyje,o Naujininkuose.

Back to top button