Vilniaus gatvės

Naujamiestis turi naują žiedinę sankryžą

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, jog nuo šiol Naugarduko ir Vytenio gatvių sankryžoje eismas vyks žiedu. Tiesa, tokia žiedinė sankryža jau sukėlė nemažą vilniečių pyktį.

„Tęsiant darbus Naujamiestyje ir gatves pertvarkant į saugesnes bei ramesnes, Naugarduko ir Vytenio gatvių sankryžoje eismas perorganizuotas – sankryža tapo žiedine, o apie tai praneša ir kelio ženklai“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Šiomis dienomis bus paryškintas žiedinės sankryžos kontūras, o sankryžos centrinėje dalyje atsiras laikinas specialus ženklinimas (kūgiai), kuris primins vairuotojams apie esančią kliūtį. Laikiną ženklinimą netrukus pakeis mažos architektūros dangos elementai – žiedinės sankryžos projektas dar tikrai nėra baigtas. Dabartinis sužymėjimas leis stebėti vairuotojų važiavimo trajektoriją ir pagal tai parinkti tinkamus sprendinius žiedinės sankryžos įrengimui. Žiedinė sankryža bus įrengta pasitelkiant infrastruktūrinius sprendinius, kurie užtikrins ne tik jos matomumą, bet ir leis sankryžą saugiai įveikti viešajam transportui.

 

„Vilniečių saugumas svarbiausias – įrengus naująjį žiedą pastebime, kad vairuotojai sulėtina greitį sankryžoje, o tai užtikrina papildomą saugumą, kurio ir siekiama pertvarkant gatves pagal naująjį gatvių standartą, – rašoma savivaldybės pranešime.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
zigmus
zigmus
1 mėnesį

gera yr.
Neluoket šunes

Bob
Bob
1 mėnesį

Puiku, bet man atrodo tokias improvizacijas (pastatom kūgius ir stebėsim transporto trajektorijas, koks čia geriausias sprendimas) reikėtų daryti ne Naugarduko ir Vytenio, o kokioje nors mažiau apkrautoje sankryžoje:-)

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Bob)
XooX
XooX
1 mėnesį

Absurd level 3000. Stulpą pastatykit vidury gatvės tai irgi dauguma sulėtins (bet ne visi). Simasius strikes again. Nei projekto nereikia, nieko, pyst- čia bus žiedas. Gal čia planas pasaulinėj žiniasklaidoj atsidurti? Blogos reklamos juk nebūna…

Artūras
Artūras
1 mėnesį
Atsakinėti į  XooX

Gal paneigsite, kad žiedinė sankryža yra saugiau?

XooX
XooX
1 mėnesį
Atsakinėti į  Artūras

Niekas nekvestionuoja idėjos. Jūs tik į realizavimo metodus pasižiūrėkite… Jei čia viskas atrodo gerai, tai neturite jokio suopračio apie saugų eismą. Prancūzijos kad ir pačiame mažiausiame kaimelyje bent gėlių vazoną padeda žiede. Kas bus kai prisnigs? Visi rodys į kelio ženklus ir VMS baksnos į savo PR straipsnius, kad visuomenė buvo informuota? Tfu…

Jeronimas
Jeronimas
1 mėnesį
Atsakinėti į  XooX

Nu taigi parašyta aiškiai, kad “Laikiną ženklinimą netrukus pakeis mažos architektūros dangos elementai – žiedinės sankryžos projektas dar tikrai nėra baigtas.”
Dabar viskas padaryta, kad įsitikinti, ar įmanomas ir veiksmingas žiedo variantas.

XooX2
XooX2
1 mėnesį
Atsakinėti į  Artūras

Saugiausia iš viso uždrausti automobilius 🙂
Būna tikslas iš vienos vietos į kitą nuvykti per protingą laiką. Belekokios trukdančios nesąmonės, taip sulėtins bet ar padidins saugumą?, o proto tokiame siaurame požiūryje nedaug.

Būtinai
Būtinai
1 mėnesį
Atsakinėti į  XooX

Artūrai, planuoji vėl kandidatuot į Vilniaus merus?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button