Vilniaus gatvės

Manufaktūrų g. atnaujinimas įgauna pagreitį – saugesnė sankryža, dviračių takai, žaliosios erdvės

Nuo šiol pradeda veikti rekonstruota Drujos–Manufaktūrų g. šviesoforais reguliuojama sankryža, kurią per parą kerta daugiau nei 32 tūkst. transporto priemonių. Pritaikius atnaujintą eismo reguliavimo tvarką, visi eismo dalyviai čia judės saugiau. Įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių mygtukai, garsiniai signalai bei įspėjamieji paviršiai regėjimo negalią turintiems žmonėms. Be to, operatyvesnį eismo valdymą ir situacijų stebėjimą užtikrins 3 naujos vaizdo stebėjimo kameros.

Drujos–Manufaktūrų g. sankryžos rekonstrukcija vykdoma kaip platesnio šios teritorijos rekonstravimo projekto dalis. Planuojama, kad Manufaktūrų gatvė jau liepos mėnesį taps pagrindiniu Paplaujos rajono akcentu – bulvaru: čia atsiras platus dviračių takas, taip pat ir puikiai apšviestas patogus šaligatvis, rekreacinės erdvės.

Manufaktūrų g. jaukumo suteiks ir gausūs želdiniai – numatyta sodinti 128 medžius, įvairių krūmų. Iš čia labai patogu pasiekti augantį, populiarėjantį ir vilniečių pamėgtą Paupio rajoną – iš Paplaujos bulvaro tiesiai į Paupį veda naujai įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai. Bulvaru bus užbaigtas visas Architektūros parkas, jungiantis gyvenvietes aplink Vilnios upės vingį.

 

Šalia Belmonto įsikūrusiame daugiabučių namų kvartale bus sutvarkyta augmenija, Manufaktūrų gatvės pradžioje, kairėje pusėje nuo Drujos gatvės bus įrengtas nedidelis skveras su vaikų žaidimų aikštele. Teritorija taip pat bus papildomai pritaikyta individualių poreikių turintiems žmonėms.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
6 dienas (-ų)

šią šviesofornę sankryža reikia iš viso naikinti, nes 300 atstumu viena nuo kitos yra net DVI dviejų lygių susisiekimo linijos: viena po Zarasų tiltu – ten yra ir gatvelė ir šaligatvis, ir dvirtakis; o antra – link geležinkelio stoties. Pėstieji ir dviratininkai už maždaug 20-30 metrų turi saugią, tvarkingą, sutvarkytą susisiekimą po Zarasų tiltu. Per perėją beveik net nieks neina. Užsidegus raudonai – sustabdoma apie 60-80 autopriemonių, o per perėją arba nieks neina, arba praeina du-trys žmonės, iš Drujos į Manufaktūrų gatvę įsuka maksimum 7 autopriemonės. Skaičius pateikiu iš jau kelerių metų eismo stebėjimo šioje sankryžoje. Automobiliai į vystomą Manufaktūrų… Skaityti daugiau

Paskutinį kartą redaguota 6 dienas (-ų) (fizikos dėsniai)
nesutinku
nesutinku
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  fizikos dėsniai

gerai ten tas šviesoforas, nereikia dar vienos miesto magistralės mieste, tegu būna galimybė rinktis įvairesnius maršrutus. O su tarša ir triukšmu efektyviausiai kovojama ne gerinant sąlygas automobilių eismui ir taip jį skatinant, o kuo labiau jas bloginant. Viešajam transportui tuo tarpu galima įrengti A juostas ir panašu jog jau įteisintą (ar tuoj būsiantį įteisintu) VT šviesoforą

fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 dieną
Atsakinėti į  nesutinku

Kaip konkrečiai šioje vietoje 120-200 autopriemonių sustabdymas (taip bloginant eismo sąlygas) padės gerinti pėsčiųjų ir dviratininkų dalią, kai jiems kaip tik laukti žalios šviesos reikia minimum 3 minutes? Dabar yra katik nutiestas šaligatvis su dviračių taku po Zarasų tiltu – jie ten gali greičiau, saugiau ir ramiau susisiekti. O panaikinus šviesoforą nebeliktų transporto, kuris veikia rėžimu akseleratorius-stabdis taip būtų mažinamas triukšmas ir tarša. Be to, visuomeninis transportas irgi nebebūtų stabdomas prie šviesoforų 2-3 minutėms, Aš situaciją šioje sankryžoje stebiu jau kelis metus tad mano siūlymai nėra iš piršto laužti. Taip pat esu už automobilizacijos mažinimą, ir kur reikia auto sąlygų… Skaityti daugiau

Paskutinį kartą redaguota 1 dieną (fizikos dėsniai)
Vilnius
Vilnius
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  fizikos dėsniai

Tai į Manufaktūrų g. važiuoti tik per Kaukysos arba Aukštaičių g.??? Yeah, right…

fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 dieną
Atsakinėti į  Vilnius

Ne – įvažiuoti ir išvažiuoti į ir iš Manufaktūrų galima būtų iš ir į Drujos gatvės. Naikintųsi tik kairieji posūkiai.Taip pat tarp naujų projektų bus tiesiamos gatvelės, tad susisiekimo bus sočiai. Nesiūlyčiau to nežinodamas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button