Vilniaus gatvės

Keisis eismo organizavimas Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryžoje

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, jog Kalvarijų gatvėje bus siekiama didinti viešojo transporto greitį, o šį siekį įgyvendinti planuojama pertvarkant eismo organizavimą. Šioje keturių juostų gatvėje norima po vieną eismo juostą skirti tik viešajam transportui, o automobiliams palikti po vieną eismo juostą abejomis kryptimis.

Praėjusių metų gegužę rašėme apie pirmuosius projektinius pasiūlymus dėl dviejų Kalvarijų gatvės atkarpų nuo Konstitucijos pr. iki Trimitų g. ir nuo Žalgirio iki J. Treinio gatvių petvarkymo. Šių atkarpų bendras ilgis siekia 1,6 kilometro.

Bus pertvarkoma Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryža

Šiuose projektiniuose siūlymuose nurodoma, kaip bus pertvarkoma likusi gatvės dalis – nuo Trimitų gatvės ir besibaigianti su Kalvarijų bei Žalgirio gatvių sankryža. Pertvarkant gatvę ir pačią sankryžą, numatoma po vieną eismo juostą skirtingomis kryptimis skirti viešajam transportui, kitas dvi – automobiliams, vienoje gatvės pusėje taip pat planuojama įrengti dviračių taką. Planuojamos rekonstruoti gatvės atkarpos ilgis beveik 250 metrų.

 

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Kalvarijų g. ir Žalgirio g. sankryža;
  • Rekonstruojamos gatvės ilgis – 250 m;
  • Eismo juostų skaičius – 4 vnt.;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybės administracija;
  • Projektinius siūlymus ruošė SĮ „Vilniaus planas“, projekto vadovas – Saulius Valeika.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki balandžio 13-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas balandžio 13 d. Diskusijų pradžia 16.30 val. Projektiniai siūlymai bus aptariami nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją pateikta čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
73 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Hate to say this
Hate to say this
4 mėnesius

Tai greičiausiai užkraus vienajuostę Giedraičių g., padarys ją nepriimtina pėstiesiems ir dviratininkams. Ir dviračių takas dar vienas Kalvarijų g., kai jau yra visai greta Giedraičių, kam reikalingas?!
Ir išvis, – blogas, JOKS miesto planavimas, nemąstoma kompleksiškai, nepaisoma realių gyventojų poreikių, chaotiški ušstatymai, pokyčiai iš lempos, vyr architektas neįgalus, kenčia visi, *:((

andrius
andrius
4 mėnesius

Važiuojant Kalvarijų g. dabar posūkis į kairę dažniausiai užblokuoja judėjimą tiesiai. Panašu kad taps dar blogiau. Kodėl nesvarstomas žiedo/turbo žiedo variantas? Vietos yra.

Vilnietis
Vilnietis
4 mėnesius

Ne karantino metu, piko metu Kalvarijų gatvė stovėdavo beveik nuo Krokuvos gatvės sankryžos. Dabar stovės nuo A.Goštauto. Kalvarijų gatvė nėra pritaikyta tokiems srautams kokie jie yra. Su Rinktines g. ruože nuo Kalvarijų – Konstitucijos pr. sankryžos, yra viso labo 2 nusukimai. Giedraičių g. padarė vienpusį eismą, ko pasekoje norint važiuoti nuo centro, Kalvarijų g. gauna didesnį srautą. Nuo Konstitucijos pr. yra alternatyva link Žalgirio g. pusės, tai Linkmenų g. bet ji yra per siaura ir šviesoforų degimo ciklas iš Linkmenų g. nėra ilgas. Tokiu atveju turime spūstis ir Kalvarijų ir Linkmenų g. Taip kad atėmus Kalvarijų g. juostas kelias, piko… Skaityti daugiau

Jreeeaasas
Jreeeaasas
4 mėnesius

Bomzaveziai nepagreites. Automobiliai sulėtės. Galės vietinė fauna džiaugtis išmetamosiomis dujomis kurių padaugės dėl kamščių.

Gintaras
Gintaras
4 mėnesius

Juk ir taip aišku,kad labiausiai trukdo pėstieji,kai norima sukti į dešinę.Kol dega žalias signalas,pėstieji visą tą laiką ir išnaudoja,o pasuka į dešinę vos keli automobiliai.Nieks nepasikeis,nes sukantys į dešinę užkimš “A” juostą sankryžoje.

Maks
Maks
4 mėnesius
Atsakinėti į  Gintaras

Gal jiems nedegs žalia …

Maks
Maks
4 mėnesius
Atsakinėti į  Gintaras

O gal panaikins peščiuju pereje .

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button